Пересувні поштові відділення

У поштовиків чергове нововведення. З першого квітня цього року на Жашківщині діятиме пересувне відділення поштового зв’язку. Зокрема, ним надаватимуться відповідні послуги у Литвинівці та Шуляках.

Як пояснила начальник Центру поштового зв’язку №3 Лариса Такчук, такі зміни передбачені “Програмою розвитку національного оператора поштового зв’язку України”, яка спрямована на забезпечення рентабельності роботи відділень і збереження доступності послуг для споживачів. Перехід на новий вид обслуговування здійснюватиметься для мешканців віддалених та малонаселених пунктів — у них поштові відділення замінить спеціальний автомобіль.

За словами Лариси Вадимівни, пересувні поштові відділення надаватимуть споживавчам ті ж послуги, що й стаціонарні, їх кільскість не зменшиться, а якість не погіршиться.

У кожному населеному пункті буде визачено місце та час обслуговування мешканців, на видних місцях розмістять таблички з режимом роботи, аби кожен бажаючий зміг прийти і заплатити за комунальні послуги, здійснити передплату, відправили лист чи грошовий переказ. Тут же можна буде отримати пенсію, газети й журнали. Як і раніше, доставлятимуться товари широкого вжитку. Буде все так, як і при стаціонарних відділеннях.

Посади місцевих листонош залишаться, а от начальник на кілька відділень будет один — керівник пересувного відділення. Штат працівників встановлюватиметься з урахуванням обсягів поштових відправлень, протяжності маршрутів тощо.

Першочергове запровадження нової форми роботи у Шуляках та Литвинівці, пояснюється збитковістю відділень поштового зв’язку у цих селах. До того ж у Литвинівці приміщення пошти потребує капітального ремонту. На черзі запровадження ППВЗ у Житниках, Тихому хуторі та Кривчунці.

Автомобіль пересувного відділення приїжджатиме в села щодня, крім неділі, понеділка та середи і буде в ньому знаходитись протягом 30—50 хвилин.

Віталія Котик, газета Жашківщина @ 19 березня 2010 р.

Написати коментар