Дитячі ігри з вогнем призвели до пожежі

10 березня о 18:25 в селі Литвинівка на території приватного домоволодіння за адресою провулок Ленінградський сталася пожежа у надвірній споруді. Рятувальників, які оперативно прибули на місце події, викликали сусіди. Завдяки професійним діям вогнеборцям вдалося впродовж 25 хвилин ліквідувати займання та запобігти поширенню вогню на поруч розташований житловий будинок.

Як вдалося з`ясувати, поки батьки поралися по господарству, діти знайшли сірники та під час ігор підпалили купу сміття. Через сильний вітер полум’я поширилось на поруч розташований сінник. У результаті пожежі вогнем близько 300 кг соломи та надвірну споруду.

Управління ДСНС України у Черкаській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду дорослих! Не допускайте трагедії в Вашій родині! Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам пожежної безпеки! Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами! Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях! Шановні батьки, життя дітей у Ваших руках!!!

Джерело: ДСНС України

Написати коментар