Відбулась чергова сесія Жашківської районної ради

28 березня в сесійній залі районної ради відбулась чергова 27 сесія районної ради, яку провів її голова Микола Кльоц. В роботі сесії взяв участь міський голова Ігор Цибровський, заступники голови РДА, керівники установ, підприємств та організацій району, представники громадськості, сільські голови та ЗМІ.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Майдану та Небесної сотні.

Депутатські запити та звернення передували розгляду питань порядку денного.
Загалом було розглянуто 22 питання.

Традиційно обговорювались бюджетні питання, медицини, соціально-економічного розвитку та комунальної власності, тощо.

Одними з перших були заслухані питання про внесення змін до складу постійних комісій та президії районної ради доповів депутат – Сергій Радзівіл, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Не обійшли депутати увагою і питання про роботу та фінансову діяльність комунальних підприємств телерадіокомпанії «Жасмін», редакції районної газети «Жашківщина» та районної редакції радіомовлення.

Про хід виконання рішення районної ради №16-7/VІ, від 28.02.2013 року «Про програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Жашківського району на 2013-2015 роки присутнім доповіла начальник відділу економічного розвитку торгівлі та житлово-комунального господарства Жашківської районної державної адміністрації Олена Кривошея.

Крім цього депутати районної ради вирішили направити до в.о. міністра внутрішніх справ України текст – звернення з вимогою вжити заходів щодо належного функціонування ізолятора тимчасового тримання в Жашківському РВУМВС.

Про затвердження передавальних актів Соколівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Соколівського ліцею, Червонокутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Тихохутірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області доповів юрист відділу освіти Жашківської РДА Руслан Жук.

В ході роботи було розглянуто ряд інших питань та прийнято відповідні рішення.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар