На Жашківщині вшанували память воїнів-афганців

На Жашківщині вшанували память воїнів-афганців

15 лютого жашківчани вшановували учасників бойових дій на території інших держав, воїнів – інтернаціоналісті, які гідно пронесли прапор своєї Батьківщини в Афганістані, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

Участь у заходах взяли голова райдержадміністрації Сергій Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Синчак, заступник голови районної ради Катерина Ковтун, міський голова Ігор Цибровський, воїни – інтернаціоналісти, учнівська молодь, громадськість міста.

Війна тривала 10 років та залишила тяжкі наслідки для України, стала трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів, тінь її торкнулась майже кожної української родини.

«Сьогодні ми вшановуємо не тільки пам’ять загиблих, але й щиро дякуємо всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені вами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Батьківщині. Час ніколи не викреслить з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що показали наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану. Низько схиляємо голови перед подвигами живих і полеглих, і тих, хто нині мужньо відстоює свободу держави на сході України. Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів – героїв», – зазначив у виступі Сергій Федорович.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів. Солдати воєн не починають – вони гинуть на цих війнах, виконуючи свій військовий обов’язок.

Джерело: Жашківська РДА

Один коментар

  1. Погодные карты, геомагнитная обстановка по г. Жашков, Черкасская область, Жашковский район, Украина. Жашкове на сегодня, завтра, послезавтра предоставлена исключительно для личного некоммерческого использования.

Написати коментар