На Жашківщині звітують про використані кошти

На Жашківщині звітують про використані коштиДнями голова Жашківської райдержадміністрації Олександр Павлов провів розширену нараду зі своїми заступниками, керівниками структурних підрозділів, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій.

Під час наради керівники фінансового управління райдержадміністрації Г.Загребельна та управління Пенсійного фонду Г.Пісківець проінформували про стан сплати обов’язкових платежів до бюджетів та ефективне використання бюджетних коштів.

За словами Г.Пісківець відбулося зменшення боргів за єдиним соціальним внеском та страховим внеском до управління Пенсійного фонду.

Про сплату обов’язкових платежів до управління Пенсійного фонду України в Жашківському районі доповів начальник виробничого управління житлово-комунального господарства С. Москаленко.

Під час наради було заслухано О. Зайчук, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жашківського району, яка ознайомила присутніх із роботою цієї структури.

Сільський голова села Кривчунки В. Павлюк інформувала про стан та шляхи утримання приміщення ФАПу та повідомила, що за підтримки керівника ПСП «Глорія» С. Козлова питання щодо проведення ремонтних робіт на осінньо-зимовий періоду 2011 року буде вирішено.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації
апарату Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар