Жашківчани долучились до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Жашківчани За чисте довкілля20 квітня 2013 року на території Жашківського району в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» в місті та районі відбувся Всеукраїнський суботник.

Головою Жашківської районної державної адміністрації підписано розпорядження від 19 березня 2013 р. №51, яким затверджено план заходів для проведення у районі щорічної всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля», серед яких: забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та на прилеглих до них територіях; приведення в належний санітарний стан прибережних водних смуг вздовж річок, джерел, автобусних зупинок, вказівних та інформаційних знаків, створення зелених насаджень.

У благоустрої територій міста та населених пунктів району взяли участь керівники, заступники та працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, представники установ та організацій району, а також депутати районної та міської ради, підприємці та пересічні громадяни. Не вперше за благоустрій беруться і працівники адміністрації: прибирають, розчищають окремі ділянки та садять дерева. Всі вправно та оперативно попрацювали, результатом вправної роботи стали чисті та охайні закріплені території, працювали з настроєм заради впорядкування нашого району, адже приємно жити і працювати у чистому та охайному районі.

В ході проведення акції “За чисте довкілля” в Жашківському районі за участю голови райдержадміністрації Сергія Дорошенка, голови районної ради Олександра Демченка та керівниками структурних підрозділів проведена висадка молодих дерев.

Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар