Нарада по питаннях забезпечення життєдіяльності всіх служб району в зимовий період

Жашків: робоча нарада по питаннях забезпечення життєдіяльності всіх служб району в зимовий періодПерший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Дорошенко провів робочу нараду по питаннях забезпечення життєдіяльності всіх служб району в зимовий період.
На нараду було запрошено начальників відділу надзвичайних ситуацій та управління економіки райдержадміністрації, управління житлово-комунального господарства, підприємства теплових мереж, підприємств електро та поштового зв’язку, торгівлі та громадського харчування, газової служби та дорожнього господарства. Було заслухано звіти керівників про роботу відповідних підрозділів у зимовий період та у періоди особливого похолодання.

Сергій Васильович наголосив на недопустимості погіршення надання послуг жителям району незалежно від зміни погодних умов. Жителі Жашківщини мають бути убезпеченні від надзвичайних ситуацій.

Було рекомендовано керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємствам, установам та організаціям вжити додаткових заходів для сталого функціонування систем житлово-комунального господарства, підвищення стійкості роботи об’єктів енергетичного комплексу, безперебійної роботи транспорту, зв’язку торгівлі при ускладненні погодних умов.

На сесії обласної ради, яка відбулась 28.12.2012.року в м. Черкаси презентовано та затверджено Програму економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2013 рік. В основу Програми покладено основні положення Національної Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Стратегії розвитку Черкаської області до 2015 року, обласних програм «Будуємо нову Черкащину» та «Село Черкащини».

Метою цієї програми є зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності як основи для збалансованого зростання стандартів та показників економічного розвитку.
Ключовим напрямками в розвитку області відновлення роботи існуючих підприємств та створення нових виробництв, подальший розвиток агропромислового виробництва за рахунок посилення ролі тваринництва та підвищення ефективності використання ґрунтів, покращення інвестиційного клімату, розбудова інфраструктури (дорожньої, соціальної, торгової, промислової).

Зокрема, за сприяння голови райдержадміністрації Олександра Павлова, голови районної ради Олександра Демченка, депутатів обласної ради Гвоздя В.М. та Котка Г.П. по Жашківському району в Програму включено такі важливі виробничі та соціальні проекти як будівництво свинарника в с. Нова Гребля, реконструкція водозабору з встановленням станції доочистки води в м. Жашків, будівництво підвідних газопроводів до сіл Павлівка, Тинівка, Вороне, Хижня, Одай, Сабадаш, Червоний Кут та Нова Гребля.

Фінансування Програми буде здійснюватись за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, власних коштів підприємств і організацій, розташованих на території населених пунктів, коштів інвесторів, відповідно до укладених соціальних угод та інших джерел, не заборонених законодавством.

Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар