Відео: До голови Жашківської районної ради увірвалися самооборонівці

Джерело: ТРК «Жасмін»

коментар 31

 1. Вважаю , що всі конфлікти можна вирішувати більш цивілізованими методами . Жашківчани , вам же всім жити в одному місті .

 2. Так буде з кожним мудилом. Що зробиш, якщо до людини нормально не доходить. Самоборона молодці !

 3. Честь і слава таким чоловікам як Кльоц М.Г.. Він не став черговою прокладкою істеричної Стельмашки. А так звана самооборона цікаво від кого в мирному Жашкові обороняє? Віджерли такі харі і з бабами воюють. Ну у Шарлая хоч досвід є. Він з своїми бабами ледве розібрався. Чешуться руки, ідіть на Схід. Але ні, бо в штани на….те і втечете зразу. Сидіть і не воюйте з мирними і толковими людьми. Вам зовсім не шановні до них ніколи не вирости. Дуже хочеться, щоб наші “вояки” це прочитали.

  1. Бойовик зі сходу пише коментарі :)Чому ти не на Сході? Вояки як прийдіть зі сходу, так вам місця тут мало буде.

  2. Звіт
   В листопаді місяці Самооборона надала автомобіль для поїздки в зону АТО. Самооборонівець Романюк С.І. здійснив поїздку на своїй газелі в м.Дебальцеве, Артемівськ, Краматорськ, Чорнухіно; Були відвезені продукти, матеріальні цінності зібрані волонтером Якименком В. В.
   З 26 грудня по 31 грудня 2014 року здійснена поїздка в зону АТО членами самооборони Романюк С. І. , Труський І., Деружко М.М. Поїздка організовувалась в рамках благодійної акції: «Різдвяні подарунки для воїнів АТО» За місяць підготовки була проведена заготівля квашеної капусти за кошти родин Романюків, Скаліїв, Думичів, Камінських, Буянівських. Збір продуктів і коштів на ринку. Відгукнулась жителька району із села Нова Гребля Тертична Наталія, яка нині працює в Італії. Від неї та італійців, а також їхніх дітей було отримано по пошті 2 ящики із святковими подарунками( машинка для стрижки, термобілизна, зарядні пристрої, солодощі і т. д.)
   В рамках ще однієї акції « Від батьків і малят – воїнам Ато до різдвяних свят» було передано воїнам Ато жашківського району дитячі вироби – обереги та малюнки учнів школи №1 (3-Б, 1-В, 7-А) зібрані учителем історії школи №1 Любарською Ю.М.. Всього було зібраноі передано 1,5 тонни продуктів ( на суму 20 тис. грн.), буржуйки, матеріальні цінності (чоботи , теплий одяг, ковдри на суму 20 тис.грн). Велика подяка Опалату Валерію, Труському Ігореві з села Леміщиха, які виготовили 2 буржуйки власноруч. На підприємстві Шарлай В.І. виготовлено 5 буржуйок. Шарлай В.І. на поїздку виділив 4100 гривень. Підприємець – самооборонівець Синиця М. – 800 грн.
   За час поїздки Романюком С.І. було витрачено коштів на газ та бензин 5100грн., пробіг автомобіля в зоні АТО 3000 км, (в середньому 1грн70 коп). Відвідані воїни Жашківського району:
   Волноваха – 4 точки ( в тому числі в госпіталі 1)
   Костянтинівка, Дзержинськ, Дебальцево, Лисичанськ, Гірське.
   Наші теплі, сердечні подарунки гріють душу і тіло нині. А ми будемо і надалі підтримувати Українську армію.
   Слава Україні!

 4. Слава таким чоловікам як Кльоц М. Г. “Сильні” самооборонівці а від кого ви нас обороняєте. Займіться краще справами. Хлопці в АТО гинуть не за такі мордяки як ваші.

  1. Мордяка, що ти зробила для хлопців В АТО? Чи вони гинуть за таких як ти, або Кльоц, або Ничипоренко, який з такими ж регіоналами разв’язали цю війну?

 5. Хотілося б побажати, щоб наша так звана самооборона повчилася у Кльоца терпіння, витримки і толерантності. Таким як Кльоц повинен бути кожен чоловік.

 6. Таким як Кльоц місце на гиляці разом зі всіма ригами і конюхом особливо.

 7. Гидко читати ці всі негативні коментарі. Кльоца поставили після майдана і він нормальна, поміркована людина, “конюх” теж нічого поганого для району не зробив, а допомагає чим може. хочу запитати “самооборону” на чолі із Шарлаєм що вони зробили своїми добрими справами для району, скільки коштів пожертвували на місто, є газета напишіть, цікаво узнати. А сьогодні взагалі райадміністрацію як таку організацію слід розігнати, і ніхто даже не помітить її зникнення, і порада “самообороні” не бути інструментом в чужих руках. нагадує 17 рік революцію…

  1. І чим він допомагає, крім роздачи грошей бидлу перед виборами? Що він зробив для міста?

  2. ЖАШКІВСЬКА САМООБОРОНА, РО ВО «СВОБОДА» ПОВІДОМЛЯЮТЬ
   Голова районної ради висунутий громадськими організаціями Жашківщини, будучи членом самооборони, із перших днів роботи порушив обіцянку боротися разом за краще майбутнє підтримавши кандидата на пост голови РДА не від громадських організацій. Начальник Жашківського РВУМВС, якого підтримала самооборона та громадські організації, після призначення співпрацював із самообороною, здійснювалися спільні чергування але через пару місяців самооборона побачила, що правопорушники яких вони затримують не покарані, і це співпрацювання зійшло нанівець. Так, самооборонівці затримали наркодилера із літрою «ширки» та шістьма заповненими шприцами але коли передали все це місцевій міліції то виявилося, що то уже не «ширка» а невстановлена речовина в якій відсутній вміст наркотиків, ніхто за це покарання не поніс. А вже після у районній владі посипалася ціла низка зрад і конфліктів і виникає багато запитань по оцінці цих подій, наприклад ЧОМУ:

   1.Голова районної ради, в переддень Дня Незалежності, підтримав перекриття траси міжнародного значення а народний депутат регіонал Ничипоренко навіть надав автобуси для вивозу людей на трасу. І до людей виїхали на трасу, вмовляти цього не робити лише голова РДА та 1 депутат райради. Траса була перекрита але епізодично. Все мало вигляд підкупленої акції. Тому, що через певний період люди забули про свої вимоги.
   Міліція, прокуратура за цим спостерігали та не вмішувалися і робили вигляд, що ніякого злочину немає.

   2.Не розслідується отримання головами сіл в дарунок путівок в санаторій «Східниця». Ст. 368 Кримінального кодексу України передбачає, що діяння предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, а керівник органу місцевого самоврядування саме таким і є – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років. Тобто це тяжкий злочин.
   Міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає.

   3.За фактом незаконного продажу приміщення Агрохімлабораторії для партії регіонів не проводиться розслідування, а там як мінімум дві кримінальні справи одна із яких підробка документів.
   Міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає.

  3. 4. Не розслідується організація проплачених поїздок на анти майдани.
   Міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає.

   5. Голова районної ради не звільнив редактора газети «Жашківщина» засновником якої є районна рада.
   Редактор газети був і є головою районної організації партії регіонів.

   6. Не розслідується факт підкупу виборців у с.Соколівка. Прислужники Ничипоренка піймані на гарячому. В їхньому авто виявлено велику кількість горілки, грошей в банківських упаковках, подарунків та списки виборців із відмітками.
   Але міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає. Нічого не розслідується.

   7. Чому голова районної ради замість того щоб підтримати голову РДА, зриває апаратну нараду звинувативши голову РДА в перевищенні службових повноважень. Адже розглядалося питання ремонту доріг який в селах голови не зробили, хоча гроші державою були надані. Крім цього головами сіл не зроблені звірки із військкоматом по мобілізації. А це саботаж. За таке під час війни трибунал.
   Але міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає.

   8. Чому зустріч Нечипоренка із своїми виборцями переросла у фарс. На зустріч були запрошені всі бажаючі але пропускали лише всіх бувших членів партії регіонів. Бриті молодики бандитського вигляду цинічно не пускали людей в Будинок культури.
   Міліція та голова райради зверхньо за цим спостерігали.
   ВСІ ЗВЕРНЕННЯ ТА ЗАЯВИ ВІД САМООБОРОНИ ПРОКУРАТУРОЮ ТА МІЛІЦІЄЮ НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.
   ЩО ЗМІНИЛОСЯ? НІЧОГО. БАНДИТИ ЯНУКОВИЧА ЯК БУЛИ ПРИ ВЛАДІ ТАК І ЗАЛИШИЛИСЯ.
   ЗРАДА НЕ ПРОЩАЄТЬСЯ!
   Мне нравится1

  4. Самооборона зробила багато чого.За свої кошти в свій вільний час чергували в місті спільно із міліцією тоді коли міліція сама боялася потикаться на вулицю.Збирали кошти на броніки та каски дехто із самооборонівців пішов добровольцем на фронт, відправляють допомогу бійцям та і самі їздять в АТО.А газета Жашківщина про самооборону пише лише негатив. Газета і телебачення “Жасмін” куплені Ничипоренком. Ви я бачу дилетант – до речі адміністрація робить реальну роботу.Бюджет, дохідна частина – це адміністрація, допомоги, виплати чорнобильцям, інвалідам і т.д.

 8. Самооборона красавчики!!! Треба тільки їх щоб побільшало а то їх там до 50 чоловік треба пару сотень ото буде діло!!!

 9. Сомооборона – алкоголіки, невдахи і сцикуни. Вони нічого хорошо для Жашкова не зробили і не зроблять. Самооборони 50 кривих і сліпих чоловік і вони себе називають громадою Жашкова та району. Як постане питання то люди їх із Жашкова вижинуть козлів таких. Шарлай голова самооборони, з його слів творить длобро і стоїть за людей. ТОді питання чому як у людей було горе як вітер познімав дахи то Шарлай сраний відразу підняв ціну шиферу та балок!! Ганьба цим негідникам. У кльоца їм тільки повчатися!

  1. це 100% БРЕХНЯ !! я сам купляв в той період і знаю не на чужих словах, а на ділі.

 10. Стельмашка хвора на всю голову….Їй не місце
  на такій посаді, але і адміністрації не потрібно!!!!!”НАХЛІБНИКИ”!!!!!!!!!!!!!!Шарлаї- нелюди!!!!!!!!!!!!!!Самооборона-збіговисько незадоволених придурків!!!!!!!!!!!А Микола Григорович- молодчина!!!Носа втер!!!!!!!!!!!!!

  1. З ваших інтелектуальних висловлювань не важко догадатися хто ви по своїй суті…

 11. Кльоц Підор ! Гірше прокладки ! Воно в районній газеті “Жашківщина” лизало сраку комуняку Омельку Парубку, колишньому депутату від КПУ і в день його народженню красно дякувало, що Омелько в цей день з п**ди виліз майже без допомого акушера. На що жителі с. Баштечки відповіли, що краще б він засох на простині з Кльоцом разом.
  Тепер це гнида посидить в тилу, отримає статус учасника АТО і повернеться назад. Добре, якщо до того часу знайдуться ті, хто собак вішає.

 12. На передову умніки вас треба – до кльоца де йдуть обстріли ,а то сидите під спідницями і умнічаєтею

 13. Це не пристойно так себе поводити в администрації. Якщо і Кльоц винен то на це є державний суд. А прийти так в адмістрацію і прикласти руку на державного службовця це потрібно наказати. Я бачу не керований натовп який ображає і не поважає гідність людини.

Написати коментар