Керівництво обласної ради відреагувало на конфлікт у Жашкові

Конфлікт у Жашкові. Районна рада. Микола Кльоц

Як відомо, у Жашкові останніми днями відбулося дві радикальні події.

Нагадаємо, що тиждень тому сільські голови і голова районної ради демонстративно залишили апаратну нараду при голові райдержадміністрації, звинувативши керівника в перевищенні службових повноважень, у неадекватних діях та написали звернення до обласної влади з проханням розглянути питання про її відповідність займаній посаді.

11 листопада, конфлікт продовжився, але цього разу представники Самооборони, ставши на захист голови райдержадміністрації Наталії Стельмах, у адмінбудівлі облили зеленкою та обсипали борошном голову районної ради Миколу Кльоца та вимагали від нього написати заяву на складання повноважень голови ради, звинувативши його у відступництві та, окрім усього, у співпраці з народним депутатом України, екс-регіоналом Валентином Ничипоренком, що на їх думку, компрометує нову владу.

Розібратися в причинах конфлікту на місце виїхала перший заступник голови обласної ради Наталія Кравцова.

Зазначимо, що Наталія Олегівна вислухала обидві сторони конфлікту, а також обговорила суть питання з рядом керівників товариств, окремими підприємцями, щоб мати реальну і незаангажовану картину цього протистояння, що вихлюпнулося з владних кабінетів не тільки за межі цих установ, але й району.

Зауважимо, що кожна сторона відстоювала свої позиції. Було зрозуміло, що претензії і звинувачення у них накопичувалися впродовж кількох місяців, а апогею досягли лише зараз. Одні наголошували на некомпетентності в керівництві, приниженні гідності керівників територіальних громад, використанні адміністративного тиску під час останніх виборів, інші – на зраді інтересів Майдану, проявах деяких елементів корупції, випадків підкупу виборців тощо. Переповідати все потреби немає, адже багато сказаного не підкріплювалося фактами чи документами.

Разом з тим, перший заступник голови обласної ради Наталія Кравцова висловила своє бачення цих подій, звернулася до сторін вгамувати амбіції, адже обидва керівники прийшли на посади після Революції гідності і, в першу чергу, мають відстоювати інтереси людей, засудила прояви застосування фізичної сили до будь-кого з опонентів, закликала зосередитись у роботі на вирішенні питань наповнення бюджету, освоєння коштів, в цілому, на об’єднанні зусиль щодо розвитку Жашківщини.

На завершення, Наталія Олегівна повідомила, що про ситуацію вона доповість голові обласної ради і голові облдержадміністрації, щоб спільно, враховуючи надані сторонами аргументи, прийняти виважене правове рішення з цих питань, а також допомогти з інших, що не стосуються конфлікту, з якими зверталися до представника обласної влади присутні.

Джерело: Черкаська обласна рада

коментарі 3

  1. Всі хто співпрацює з ригами – зрадники. Кльоц – зрадник! Самооборона все правильно зробила!

    1. Не було б зрадника Кльоца – не було б ніякого кофлікту і реагувати не треба було б.

Написати коментар