До голови Жашківської районної ради увірвалися самооборонівці

Жашків Микола Кльоц, Наталія Стельмах

11 листопада півсотні самооборонівців увірвалися до сесійної зали Жашківської районної ради та закидали голову районної ради Миколу Кльоца сміттям, облили зеленкою та зачинили двері і вимагають, щоб він написав заяву про відставку.

Нагадаємо, що 5 листопада голова районної ради та 24 сільських голови Жашківського району в знак протесту на безпідставні звинувачення сільських голів демонстративно залишили апаратну нараду РДА та направили звернення голові Черкаської ОДА з проханням розглянути питання про відповідність Наталії Стельмах займаній посаді.

Перший заступник Голови Черкаської обласної ради Наталія Кравцова виїхала до Жашкова для вирішення конфлікту.

коментарів 17

   1. Жашківська бидлота захищая свое улюблене бидло Кльоца. Захищайте ще й Ничепоренка. Він у вас теж поважна людина – ригівський конюх.

  1. Це тебе, придурок, треба люструвати! Микола Григорович найкращий голова! А ви тварюки продажні! Таку самооборону гнати в шию нада, вас даже самообороною назвати тяжко! Висранці одним словом!!!

  2. слухайте сюди самозасранці, якщо б до вас прийшли усі хто дійсно знає Миколу Григоровича, а не так як ви пару днів, то ви ту зеленьку пили б усі там на місці! у вас нема ні єдиного доказу це 100 %, це все пусті балачки, прикрили б краще свої чорні роти, у вашої організації за плечима є корисні справи, але це не значить, шо все повинно бути по вашому, не забувайтесь, не перегинайте палку! ато вам все вернеться і зеленька і мука!

 1. мені здається, що жашківська самооборона живе в якомусь своєму вигаданому світі! І взагалі не оцінює речі реально! Їм лиш би кричати, паскудити людей! Вони ганьблять той майдан і людей які боролися за справедливість та краще життя!! Дорватися до влади і тільки ставлять своїх лбдей ;( неадекватних крикунів. А від нормальних поміркованих людей вимагають писати заяви про звільнення! Це нормально? Це розумні люди так роблять? Читаю цю новину і аж бридко робиться, що в моєму місті живуть такі нікчемні люди ;( ганьба Жашківський самообороні

 2. –Дорватися до влади і тільки ставлять своїх лбдей — брехуха ригіоналівська

 3. На зустрічі з депутатом до В.Р. Ничипоренком В.М. самооборона ,ввірвавшись в приміщення буд. культ.,здійняла галас, несенітниці викрикувала(я не зрозуміла чого вони добивал) проте зі словами присутніх людей “ГАНЬБА” вони вийшли. Голова рай.ради Кльоц М.Г. подякував Ничипоренку за плідну працю.Так це помста йому?Це підло ібезглуздо.

 4. Народ збираємось 20.11.2014 біля райради! Підтримаємо нашого голову і покажемо де цісце такій самообороні!

 5. По скільки платять спитаїш тих підарів, які увірвалися в кабінет голови райради! Курвота їбана

 6. Народний депутат Валентин Ничипоренко, як олігарх, на благочинність виборчого округу витратив (умовно) мільйон доларів.Як народний депутат -проголосував за антинародний закон 16 січня, не проголосував за відставку корумпованого премєрміністра Яценюка, не поставив свій підпис за відставку корумпованого генпрокурора Шокіна.Результат його діяльності і йому подібним – збитки народу сотні мільярдів доларів (проти мільйона “благогочинності”) .Кльоца, як патріота, ми видвинули на посаду голови райради.Ставши головою райради Кльоц став активно підтримувати Ничипоренка, і заявив про це публічно. Аналізуйте і робіть висновки.

Написати коментар