Пролунали перші дзвоники

Пролунали перші дзвоникиВідчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

Урочисто, з квітами та посмішками, зустріли новий навчальний рік в усіх навчальних закладах Жашківського району.

На святах побували голова райдержадміністрації Олександр Павлов, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Дорошенко, заступники голови райдержадміністрації Олена Палій, Леонід Шапотайло та інші представники влади, депутати міської та районної рад тощо. Гостями було сказано багато теплих слів на адресу учителів та учнів, проте найбільше привітань отримали першокласники та одинадцятикласники.

Голова РДА побажав першокласникам і батькам, щоб вони були здорові, діти гарно вчились, слухали вчителів.

Хай вам щастить у житті, випускникам бажаю підкріпити свої знання і визначитись у своєму професійному шляху. Вчителям дякую за ту роботу, яку ви проводите, ваш труд нелегкий, – зазначив Олександр Павлов.

Як завжди, кожна школа постаралась зробити свою лінійку цікавою, яскравою та незабутньою для учнів та батьків. Перший урок в цей день пройшов під назвою: «Знання. Родина. Батьківщина. Безцінний скарб мого життя».

Урочистою ходою першокласники місцевих шкіл пройшли до пам’ятника Т.Г.Шевченка, де поклали квіти та відбулася посвята в школярі.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар