Афганський біль ніколи не залишиться в забутті

25 річниця виведення військ з Афганфстану на ЖашківщиніЗ нагоди 25-ї річниці виведення військ з Афганфстану на Жашківщині відбулись урочисті заходи в яких взяли участь керівники району, воїни-інтернаціоналісти, трудові колективи, працівники державних підприємств та організацій району, громадськість.

Біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям з промовою до всіх присутніх звернувся голова Жашківської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олег Кукла який подякував усім ветеранам за їх величний подвиг для свого народу та висловив співчуття матерям, сини яких загинули у війні. Поминальною панахидою та живими квітами учасники заходу вшанували пам’ять про воїнів Афганістану. Після чого колона урочисто рушила до районного будинку культури, в якому для героїв організовано святковий концерт.

У вступному слові голова райдержадміністрації Сергій Дорошенко зазначив: «Сьогодні ми відзначаємо 25-ту річницю виведення військ з Афганістану. Жашківщина пам’ятає своїх героїв, які мужньо виборювали щасливе майбутнє та мирне небо для своїх нащадків. Подвиг наших воїнів вартий уваги. Ми схиляємо голови перед нашими співвітчизниками, які ціною власного життя зуміли відстояти мир та спокій на землі, дякую матерям, сини яких виконали непросту місію – чесно виконали свій службовий обов’язок в бойових умовах».

Сергій Васильович звернувся до воїнів-інтернаціоналістів зі словами вдячності та поваги за мужність та героїзм. «Ми повинні гідно вшанувати пам’ять простих солдатів, учасників афганської війни, подвиг яких є гідним прикладом для патріотичного виховання теперішніх та прийдешніх поколінь. Сприяння поліпшенню соціального захисту учасників бойових дій та їх сімей є важливим завданням сьогодення», – підкреслив голова райдержадміністрації.

На виконання ініціатив Президента України органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування приділяють увагу питанням надання соціальної підтримки учасникам бойових дій на території інших держав, взаємодіють з районною організацією Української спілки ветеранів Афганістану.

Учасники бойових дій на території інших держав були нагороджені спільними грамотами Жашківської райдержадміністрації та районної ради за мужність, героїзм, самовідданість та вірність військовому обов’язку. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар