В селі Сабадаш введено в дію водогін

Відкриття водогону в селі Сабадаш23 січня 2014 року в селі Сабадаш Жашківського району відбулась урочиста подія – введено в дію водогін. Для жителів села водогін — важлива і необхідна справа. Жителі села зібрались всією громадою, щоб відсвяткувати важливу подію – завершення будівництва водогону.

Привітати громаду з подією, прибули голова Жашківської районної державної адміністрації Сергій Дорошенко, голова районної ради Олександр Демченко. У своєму виступі Сергій Васильович зазначив, що у рамках програми “Україна для людей”, районних програм “Будуємо нову Жашківщину” та “Питна вода Жашківщини”, за активної співпраці влади району, інвесторів та ініціативних жителів села Сабадаш прокладено водогін протяжністю 11,5 км. Введення водогону в дію дасть можливість забезпечити споживачам цілодобову подачу якісної питної води, яка відповідає всім санітарним нормам.

Наразі 167 точок споживачів підключено до централізованого водопостачання, в тому числі соціальні об’єкти: школа, дитячий садок, ФАП, будинок культури. Під час урочистостей сільський голова Галина Янчук провела екскурс в історію, згадавши, з чого все розпочалось і який шлях довелось пройти, досягаючи поставленої мети.

Після урочистостей голова райдержадміністрації Сергій Дорошенко відвідав заклади соціальної сфери, де ознайомився з проходженням навчального процесу, дотримання температурного режиму.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар