Соціальна захищеність, пенсійне забезпечення ветеранів району

Соціальна захищеність, пенсійне забезпечення ветеранів району10 лютого відбулась розширена апаратна нарада РДА, основними питаннями які розглядались були: соціальна захищеність та пенсійне забезпечення ветеранів району.

В роботі наради брали участь голова РДА Сергій Дорошенко, його заступники, заступник голови районної ради Віктор Закаблуковський, заступник міського голови Алла Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови районної та міської організації ветеранів – Рена Горенко та Микола Фурманенко, голова громадської організації воїнів – інтернаціоналістів Олег Кукла, голови ветеранських організацій сіл району, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники ЗМІ.

Відкрила засідання голова районної ради ветеранів Рена Горенко, після чого до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Дорошенко, який коротко проінформував про соціально – економічний розвиток району та зазначив, що у червні 2013 року Президент України Віктор Федорович Янукович підписав Указ №329 “Про проведення в 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав”.

15 лютого поточного року виповнюється 25 років з часу виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, у бойових діях на території якої взяли участь понад 160 тис. солдатів і офіцерів з України. Життя 3280 наших співвітчизників забрала ця війна, понад вісім тисяч повернулися пораненими, понад шість тисяч – стали інвалідами.

Після Сергія Васильовича до присутніх звернулась начальник управління праці Жашківської РДА Ольга Потколенко, яка зазначила, що соціальний захист ветеранів війни та праці, людей похилого віку, інвалідів одиноких, непрацездатних громадян в районі, завжди був і залишається пріоритетом державної політики. На сьогодні в районі проживає 2253 ветеранів війни, 6404 дітей війни, 3242 ветеранів праці, 230 членів сімей загиблих, які потребують підвищеної уваги та допомоги.

Начальник управління Пенсійного фонду в районі Едуард Ружицький наголосив на важливості своєчасної виплати пенсій, коротко проінформував про пенсійне забезпечення в районі за 2013 рік та зазначив, що за звітний період виплачено пенсій та допомоги на поховання на суму 206, 6 млн. грн..

Директор територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Олександра Зайчук відзначила, що територіальний центр надає соціальні послуги громадянам в 33 селах району та місті Жашкові та включає в себе відділення соціальної допомоги вдома, стаціонарні відділення в місті Жашкові на 26 ліжко-місць, стаціонарне відділення в селі Вороне на 35 ліжко-місць, відділення благодійної діяльності, відділення соціально-побутової адаптації.

Головний лікар Жашківської центральної районної лікарні Ігор Мельник та головний лікар КЗ Жашківської районної ради Центр медико – санітарної допомоги Жашківського району Олена Мотузко розповіли про медичну допомогу в районі ветеранам та інвалідам війни, учасникам бойових дій, особам, прирівняних по пільгам.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар