Ознайомилися з проблемами, які виникають в кожному населеному пункті

Будні влади ЖашковаДнями голова райдержадміністрації Олександр Павлов спільно із заступником голови райдержадміністрації Оленою Палій здійснив об’їзд населеними пунктам району, а саме: Тетерівка, Баштечки, Тинівка, Павлівка, Тихий Хутір, Леміщиха, Олександрівка.

При спілкуванні з головами сільських рад та керівниками сільськогосподарських підприємств очільник району детально ознайомився з проблемами, які виникають сьогодні в кожному населеному пункті району, виконанням програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів, а також виконання районної програми «Будуємо нову Жашківщину». Зокрема, обговорив про ремонт доріг, освітлення вулиць у вечірній та нічний час, газифікацію села, цікавився роботою фельдшерсько-акушерських пунктів, як проходить опалювальний період у навчальних закладах освіти та перспективними планами на 2012 рік.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси, інформації Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар