На контролі районної влади – ремонт доріг

На контролі районної влади – ремонт дорігУ рамках соціально-економічного розвитку населених пунктів району проводиться низка заходів, поміж яких велика увага приділяється ремонту доріг.

Нині активно проводиться капітальний ремонт дорожнього покриття однієї із вулиць м. Жашкова, вулиці Костромської. Спеціальною технікою було знято верхній шар асфальту, розпочато покладання нового. Кошти на ремонт виділено за рахунок субвенції із державного бюджету у сумі 886, 952 тис. грн. Ремонт проводиться із дотриманням усіх технологічних вимог, також застосовуються нові технології, що дадуть змогу тривалий час не ремонтувати цей відрізок шляху.

Як зазначив голова Жашківської райдержадміністрації Олександр Павлов, уперше за багато років відбувається капітальний ремонт цього важливого міського автошляху. Тож слід не лише швидко привести дорогу до ладу, а й зробити це якісно. Головне завдання насьогодні – повністю освоїти кошти, які надійшли нам з державного бюджету, для ремонту доріг комунальної власності.

Фото: Олександр Бевзюк

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар