Відбулась нарада щодо проведення ремонту доріг у районі

13 березня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Синчака, за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації Галини Загребельної представників дорожніх організацій, начальників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації відбулася нарада щодо використання субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району.

Відбулась нарада щодо проведення ремонту доріг у районіРозпочинаючи нараду, Петро Леонідович відзначив, що протягом 2013 року в районі вживались заходи щодо соціально-економічного розвитку району та освоєння субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності, тому державна субвенція що надійшла у сумі 1,067 млн. грн. Освоєна 100%.

«Кошти субвенцій мають використовуватися виключно на ремонт доріг комунальної власності згідно розподілу», – наголосила начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Загребельна.

Слід зазначити, що за січень-березень 2014 року надійшло субвенцій у сумі 104 тис. грн. Сільським головам рекомендовано активізувати роботу щодо освоєння даних коштів.

Один коментар

  1. ДУЖЕ ПРОШУ СIЛЬСЬКУ ГОЛОВУ СЕЛА СОРОКОТЯГИ АКТИВIЗУВАТИ СВОЮ РОБОТУ – щодо освоєння даних коштів ПО РЕМОНТУ АСФАЛЬТНОГО АВАРIЙНОГО УЧАСТКУ ДОРОГИ, ЯКИЙ ПРОХОДИТЬ БIЛЯ 100-200 МЕТРIВ ДО САМОГО СЕЛА.

Написати коментар