Головний принцип ефективності та результативності

Головний принцип ефективності та результативностіНа робочій нараді, проведеній першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Дорошенком, обговорено проведення ремонту доріг, благоустрою та ряд інших нагальних питань.

Сергій Васильович визначив найголовнішу умову, поставлену перед виконавцями запланованих завдань, – це висока якість виконання робіт. Протягом 2013 року в районі планується освоїти 3885,083 тисячі гривень на ремонт доріг. В тому числі кошти державної субвенції складають 1067,9 тисяч гривень, з власного бюджету – 500 тисяч, місцевими бюджетами передбачено 2165,783 тисячі, соціальними угодами – 151,4 тисячі гривень. Тому час приступати до виконання робіт, уклавши договори з підрядними організаціями.

На нараді йшлося про необхідність інвентаризації зелених насаджень та їх збереження. Наголошено на здійсненні заходів щодо благоустрою територій населений пунктів району, в тому числі встановлення в’їзних знаків та впорядкування сміттезвалищ.

Обговорено підготовку проектно-кошторисної, землевпорядної документації, активність сільських громад в роботі, яка спрямована на впровадження газифікації населених пунктів району.

При розгляді проблемних питань соціальної сфери йшла мова про підготовку до наступного опалювального сезону. При цьому С.В.Дорошенко рекомендував звернути увагу на сучасні технології . Зокрема, використання піролізних та пілетних котлів, які економніші в порівнянні з газовим чи вугільними. Крім того. Такий підхід може вирішити проблему, куди подіти деревні відходи після розчищення лісосмуг та парків.

На завершення роботи наради С.В.Дорошенко підсумував, що до виконання всіх завдань потрібно поставитись з цілковитою відповідальністю.

Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар