Автовокзал має бути сучасним

Автовокзал Жашків має бути сучасним«Питання реконструкції автостанції «Жашків» давно стояло на порядку денному роботи влади району. Ми розуміємо, що вокзал певною мірою є обличчям міста. Тому необхідність реконструкції була передбачена в Програмі розвитку міського пасажирського транспорту та в Стратегічному плані розвитку міста», – з таких слів розпочав нараду голова районної державної адміністрації Сергій Дорошенко за участю голови спостережної ради «Черкаське ОПАС» Володимира Гончарова, директора ВАТ «Черкаське ОПАС» Віталія Мірошника, представника підрядної організації Василя Громового щодо стану організації виконання ремонтних робіт.

Під час виїзної наради за участю першого заступника Петра Синчака, Сергій Дорошенко, звернув увагу начальника автостанції Валентини Чернієнко на ефективність використання приміщень, а саме збільшення об’ємів пасажирських перевезень міським та міжміським транспортом, розширення переліку послуг, що надає автостанція. Важливим є вивчення досвіду сусідніх районів.

Проектно-кошторисна документація розроблена заздалегідь, ТОВ «Добропластбуд» при перших фінансових надходженнях розпочали ремонті роботи. Проводиться заміна вікон на сучасні – енергозберігаючі, але жодних незручностей для пасажирів це не викликає, автостанція працює у звичному робочому режимі.

Написати коментар