Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення лісів, навесні вже не один рік поспіль під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Жашківські лісівники завжди беруть активну участь і є організаторами цілого ряду заходів в рамках цієї акції.

Ліси творяться руками різних поколінь, дітьми й дорослими, громадськими організаціями, установами та підприємствами. І кожне посаджене деревце робить наші ліси дужими, повітря – чистим, а край – здоровим.

Небайдужі, дбайливі, люблячі природу жашківчани у ці дні активно беруть участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» аби спільно долучитися до творення зеленого дива планети.

Головна мета акції – підвищення іміджу лісової галузі, роз’яснення для широких кіл громадськості важливості та особливостей створення лісових насаджень, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи та поліпшення екологічної ситуації у районі.

Працівники лісових господарств за підтримки органів влади та місцевого самоврядування організовують та проводять заходи з посадки лісу, озеленення та благоустрою, упорядкування парків, скверів та інше.

Приємно зазначити, що щороку участь у таких заходах бере все більше людей, і цей рік не виняток.

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»Так, 27 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Синчак, службовці відділів та управлінь райдержадміністрації, учнівська молодь, територіальні громади, громадськість району приймали участь у посадці дубового лісу.

Крім продовження посадки нових лісів, у рамках акції пройдуть й інші заходи: конкурс на кращий малюнок, твір на тему: «Людина та ліс», відкриті уроки та ін.

Вдалий старт у нелегкій, але такій потрібній і благородній справі – примноженні зеленого скарбу нашого краю – і надалі матиме гарне продовження і підтримку.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар