Відбулося засідання колегії Жашківської РДА

Відбулося засідання колегії Жашківської районної державної адміністрації31 липня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке проводив голова районної державної адміністрації Олександр Павлов. На порядку денному розглядали такі питання: про підсумки економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2012 року, про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2012 року та завдання з їх виконання на 9 місяців 2012 року, про стан збирання ранніх зернових культур.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Врочинська А.П. інформувала, що протягом І півріччя 2012 року райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування вживалися необхідні заходи щодо впровадження економічних реформ в районі, забезпечення його комплексного розвитку, динамічного зростання економіки і соціальних стандартів, належного життєвого рівня населення та збереження стабільної суспільно-політичної ситуації.

З метою вирішення актуальних питань життєдіяльності району особлива увага приділялася організації виконання завдань і заходів Програми соціально-економічного розвитку Жашківського району, визначеним пріоритетам діяльності райдержадміністрацій, виконавчих комітетів сільських та селищних рад.

За 1 півріччя 2012 року реалізовано промислової продукції на суму більше 430млн.грн., що на 11% більше проти відповідного періоду минулого року.

Олександр Васильович наголосив, що потрібно детально проаналізувати показники рейтингової оцінки економічного і соціального розвитку району в обласній оцінці результатів діяльності районних державних адміністрацій за перше півріччя 2012 року. Він підкреслив, що вже в серпні необхідно оперативно вжити заходи задля покращення ситуації з тих показників, за якими район відстає. Також забезпечити виконання завдань і заходів Програми економічного і соціального розвитку міста на 2012 рік та інформувати управління економіки про хід виконання.

Начальник фінансового відділу РДА Галина Загребельна підбила підсумки виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2012 року, зазначивши, що дохідна частина зведеного бюджету району виконана в сумі 20977,7 тис. грн., виконання затверджених радами завдань забезпечено на 143,6 %, понад план надійшло 6367,3 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 24,5%. Районний бюджет виконаний на 122,2%, міський – на 109,4%, сільські бюджети в цілому на 149,4%, з 32 сільських рад виконання забезпечили всі.

Голова РДА акцентував увагу, що потрібно вживати дієвих заходів щодо забезпечення у повному обсязі бюджетними призначеннями потреби у видатках на оплату праці працівників бюджетної сфери та проведення бюджетними установами розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, першочергово спрямувавши на вказані цілі всі наявні додаткові ресурси місцевих бюджетів.

Про стан збирання ранніх зернових культур доповіла в. о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Н.П. Гарнага, зазначивши, що станом на 30.07.2012 року обмолочено ранніх зернових культур на площі 21,2 тис. га (98% до посіяного), намолочено 84 тис. тонн зерна, з кожного гектара отримано 39,5 ц., в тому числі попередньо прогнозована урожайність озимої пшениці становить 46ц/га, ярого ячменю по 35ц/га, гороху по 28ц/га, озимого ячменю по 36,6 ц/га. Крім цього обмолочено ріпак 3694 га – 100% площ, урожайність складає 28ц/га. Більшість господарств району, незважаючи на погодно-кліматичні умови успішно і якісно завершують жнива. Першими обмолотили ранні зернові культури: ТОВ АФ «Злагода», ПОП «Соколівка», ПСП «Конельські Хутори», ТОВ «Тікич Агро» с. Шуляки. Поряд із збиранням хлібів сільськогосподарські товаровиробники проводять інші сільськогосподарські роботи. Продовжується заготівля кормів для громадського тваринництва, в даний період заготовлено сіна – 1264 тонни – 84,27% до потреби, сінажу – 1867 тонна (100%), проводиться підготовка ґрунту до посіву озимих урожаю 2013 року, накопичено мінеральних добрив 4735 тонн, проводиться очистка та засипка насіння, продовжується догляд за посівами просапних культур.

Підводячи підсумок по даному питанню Олександр Васильович наголосив, що потрібно прискорити збиральні роботи ранніх зернових культур шляхом перестановки збиральної техніки з господарств, що закінчили збирання в інші, де це необхідно. Важливим залишається питання тримати на контролі здійснення протипожежних мір по всіх сільськогосподарських підприємствах та забезпечення безпечних умов праці та забезпечити контроль за видачею орендної плати за земельні та майнові паї.

З усіх розглянутих питаннях колегією прийнято відповідні рішення.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар