У районі обговорено важливі питання сьогодення

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Синчак провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський та сільські голови.

Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік доповіла Олена Кривошея, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово – комунального господарства районної державної адміністрації.

Про підготовку проектів місцевих бюджетів на 2015 рік, доповіла Галина Загребельна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Про стан виплати орендної плати за земельні та майнові паї в районі, поінформувала Марина Акулінічева, заступник начальника – начальник Жашківського відділення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції та зазначила, що за 11 місяців 2014 року надходження до загального фонду місцевих бюджетів по Жашківському відділенню Уманської ОДПІ склали 54 435,3 тис. грн. при доведеному плановому завданні 51 722,3 тис. грн., виконання складає 105,2%. Забезпечено темп росту порівняно з аналогічним періодом минулого року 105%.

Станом на 01.12.2014 р. при плані – 37 145 тис. грн., мобілізовано податку на доходи фізичних осіб 39 053,2 тис. грн., виконання складає 105,1% від доведеного завдання. Темп росту в порівнянні з 2013 роком складає 107%.

Одним з основних джерел надходжень податку на доходи фізичних осіб в другому півріччі є дохід, який виплачується громадянам за здавання в оренду власних земельних паїв.

Про забезпечення державних соціальних гарантій при призначенні та виплаті державних соціальних допомог, компенсаційних виплат, доповіла Ольга Потколенко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та наголосила, що робота управління соціального захисту населення районної державної адміністрації спрямована на посилення захисту малозабезпечених верств населення та забезпечення адресності надання державних допомог згідно законів України, указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства соціальної політики України, інших розпорядчих документів.

Прийом документів проводиться за Єдиною заявою без територіального поділу. Надання соціальної допомоги за одним зверненням надає змогу глибше вивчити матеріально-побутовий стан сім’ї, виявити нужденність сім’ї та призначити кілька видів допомоги, на які, згідно діючого законодавства, сім’я має право.

На виконання Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” прийнято 851 заяву з необхідними документами для надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (середній розмір допомоги у 2014 становить 3084 грн./міс., що на 1247 грн. більше в порівнянні з 2013 роком) ;

Людям, які змушені переселятись із зони бойових дій Урядом передбачено спрощені механізми державної підтримки та соціального захисту. Велика проблема – це забезпечення родин переселенців соцвиплатами, які вони отримували вдома.

Зважаючи на надзвичайну ситуацію необхідні дані беруться з електронного реєстру. З заявами для призначення соціальних виплат за місцем фактичного проживання звернулись 20 сімей (12-з Донеччини, 6 -з Луганщини, 2-з Криму). Спеціалістами управління лише за запитом і письмовою заявою призначено державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію -1, щомісячної грошової допомоги допомога малозабезпеченій особі, яка проживає з інвалідом І ІІ групи внаслідок психічного розладу – 1, державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам -1 та виплату допомогу 17 сім’ям з дітьми.

Управлінням було детально розглянуто порядок призначення компенсації та механізм взаємодії з організаціями – надавачами послуг. З питань призначення компенсації до управління звернулося 17сімей, яким відмовлено у призначенні компенсації через перевищення середньомісячного сукупного доходу сім’ї прожиткового мінімуму.

Про зайнятість населення, темпи росту фонду оплати праці, поліпшення платіжної дисципліни страхувальників, доповів Едуард Ружицький, начальник управління Пенсійного фонду України в Жашківському районі.

Про проходження опалювального сезону 2014-2015 років, ознайомила присутніх Олена Кривошея, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово – комунального господарства районної державної адміністрації.

За підсумками розгляду зазначених питань дано відповідні доручення.

Джерело: Жашківська РДА

Написати коментар