Валерій Черняк: «Моя поїздка спрямована на вивчення та вирішення проблем регіону»

Валерій Черняк. ЖашківУ Жашкові увагу Валерія Черняка привернуло ПАТ «Жашківський елеватор». У 2008 році його контрольний пакет акцій придбано французьким товариством «Суфле Агро Україна», яке очолює Денні Дето.

Протягом останніх трьох років обсяг приймання зернових та олійних культур на «Жашківському елеваторі» стрімко зростав, а в 2011 році склав історичний максимум для товариства — 122 тисячі тонн. Це в півтора-два рази більше звичних для товариства 60-80 тисяч тонн заготівлі, — зауважила директор ПАТ «Жашківський елеватор» Ніна Пальонко.

Найприємнішу місію Валерій Черняк виконав під час гостин у родині Хрущових — Олександра Івановича та Валентини Василівни, які, маючи трьох власних дітей, взяли на виховання ще п’ятьох прийомних — В’ячеслава, Степана, Віктора, Олександра та Юлію. Таким чином вони створили дитячий будинок сімейного типу.

Дитячий будинок було створено на базі власного домогосподарства Хрущових. Тут перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Проте сирота — це лише один вихованець Хрущових, батьки ж інших живі, та зовсім не цікавляться долею своїх дітей, а тут під опікою педагога Валентини Хрущової та батьківськими настановами її чоловіка ці діти знайшли справжній дім та сімейний затишок, — коментує начальник служби у справах сім’ї Жашківської РДА Тетяна Івачук.

За словами ж самих батьків, взяти прийомних дітей вони вирішили, виховавши не лише власних чад, а й внука.

Діти виросли, роз’їхалися, підріс і внучок, а нам стало сумно самим, до того ж дружина по службових справах часто відвіду­вала дитячі будинки, що й підштовхнуло її обігріти батьківським теплом ще кілька дітей, — ділиться спогадами Олександр Хрущов.

Похвалилися батьки талантами своїх дітей.

Славко у нас програмістом хоче бути, добре розбирається в комп’ютерах, а ще трохи боксом займається, Саша — футболіст, Вітя танцює, — розповідає мама.

Завітав голова обласної ради до Хрущових не з порожніми руками. В подарунок родина отримала великий плазмовий телевізор, а кожен з дітей — мобільний телефон. Другокласниці Юлі Валерій Петрович також подарував рюкзак зі шкільним приладдям. Раді такому приємному візиту батьки у відповідь почастували гостей домашніми пиріжками та фруктами з власного саду.

Черкаський КРАЙ, Ірина КОВАЛЬ

Написати коментар