Валерій Черняк провів особистий прийом громадян Жашківського району

Валерій Черняк провів особистий прийом громадян району. Коло питань, які турбували жителів, було досить широким і відобразило загальну проблематику суспільної ситуації, яка склалася в регіоні. Під час прийому зі своїми запитами звернулися десять громадян. читати далі

Першими зі своїми проханнями до голови обласної ради звернулися ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Іван Сухий та голова районної організації ветеранів Рена Горенко. У своєму зверненні, зокрема, Іван Сухий просив допомогти йому з придбанням слухового апарату, а Рена Горенко — кращого фінансування медичного обслуговування та соціальних програм для ветеранів. Це — й придбання слухових апаратів, й зубопротезування, й ендопротезування, безкоштовне перевезення пільгових категорій населення тощо.

Серед питань, які порушувались на прийомі, варто також виокремити звернення голови батьківського комітету Житницької ЗОШ Світлани Гулик та представників батьківського комітету Литвинівської ЗОШ — Олени Чиженко, Лесі Матюк і Рени Курко. Для них спільною стала проблема фінансування підведення до школи газопроводу та облаштування системи обігріву приміщень.

Актуальними для жителів району є також проблеми, що пов’язані з необхідністю реорганізації та оптимізації шкіл району. Зокрема, з цього питання звернулися директор ЗОШ № 2 села Червоний Кут Валентина Прекрасна та члени батьківського комітету ЗОШ № 5 міста Жашків, які попросили провести детальний аналіз, чи є потреба закриття вказаних шкіл та прийняти виважене рішення.

Крім зазначених проблем, були порушені й інші, серед яких: зволікання з оформленням проектної документації на будівництво газопроводу (с. Кривчунка), допомога в отриманні державного кредиту на відбудову зруйнованої господарської будівлі місцевої жительки (м. Жашків), низька якість питної води та відсутність освітлення вулиць (м. Жашків), відкриття переїзду через залізничну колію, що сприятиме доступу до господарських земель місцевих жителів (с. Литвинівка).

Вислухавши звернення громадян, Валерій Петрович взяв під особистий контроль вирішення порушених проблем.

Слід зазначити, що деякі запити громадян були розв’язані одразу ж. Наприклад, було залагоджено проблему надання реєстрації внуку Ніни Тарасюк із Жашкова, який не міг зареєструватись за місцем проживання його матері у зв’язку з невпорядкованими документами на будинок.

Підсумовуючи результати особистого прийому громадян, голова обласної ради відзначив:

Я задоволений нашою зустріччю з жителями району. Дуже важливо, що такі виїзні прийоми відбуваються на місцях, в регіонах, і вони обопільно корисні. Адже зустрічі та спілкування з людьми дозволяють краще розуміти їх потреби і проблеми, а, отже, вирішувати їх оперативно, без тяганини, а також враховувати в подальшій роботі і депутатського корпусу, і обласної влади взагалі. Сьогодні ми маємо цілий ряд дієвих програм розвитку регіонів, серед яких чільне місце посідає обласна програма «Будуємо нову Черкащину» й відповідна районна — «Будуємо нову Жашківщину», та інші цільові програми, які є основою для покращення життя мешканців області й загальним планом дій для влади.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації
nt.ck.ua

Написати коментар