Екологічна проблема що об’єднала жашківчан

Жашківський елеватор

Днями в місті Жашкові відбулась громадська акція жителів міста під стінами ПАТ «Жашківський елеватор». Жашківчани не раз зверталися до керівництва підприємства зі скаргами на шум і забруднення повітря побічними продуктами сушки зернових. У представників влади також виникли запитання до інвесторів зерносховища.

23 жовтня в залі засідань Жашківської районної ради, за участю представників громади, міського голови Ігоря Цибровського, голови Жашківської районної ради Миколи Кльоца, юриста «Жашківський елеватор» Людмили Кучинської відбулось засідання виконкому Жашківської міської ради.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Микола Кльоц зазначив:
«Збільшуючи потужність, керівники підприємства мали б врахувати місце розташування житлових будинків жашківчан і вжити усіх передбачених нормами заходів щодо зменшення викидів побічних продуктів та зниження рівня шуму. Також, Микола Григорович наголосив, що місцеві органи влади несуть відповідальність за стан навколишнього середовища та зобов’язані надавати допомогу громаді у вирішенні питань з охорони навколишнього природнього середовища.»

Жителі міста неодноразово підіймали дане питання, яке на жаль не було вирішено позитивно. Втомлені безрезультатною боротьбою жашківчани готові на радикальні міри, про що повідомили керівництво елеватора.

За результатами виконкому, було прийнято рішення підготувати проект та найближчим часом, а саме 31 жовтня провести зустріч в сесійній залі районної ради, щоб підписати угоду, в якій задокументувати перелік вимог та чітко вказати дати виконання запобіжних заходів, щодо усунення проблеми.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар