До ювілею області жашківчани одержали державні та обласні нагороди

Впродовж 7-9 січня 2014 року на Черкащині відбувались святкові масові заходи з нагоди відзначення 60-річчя її утворення.

9 січня делегація Жашківського району, яку очолив голова районної державної адміністрації Сергій Дорошенко взяла участь у заходах з нагоди святкування 60-річного ювілею Черкаської області в Палаці культури «Дружба народів». Черкащан привітали зі святом Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк.

На урочистостях були присутні всі ті, хто своєю працею протягом шести десятиліть розбудовував нашу область, примножував її добробут та закладав підвалини для будівництва світлого майбутнього для прийдешніх поколінь. Державними та обласними нагородами відзначено громадян, що зробили внесок у розбудову краю, серед них були і жашківчани. Для них лунали вітання від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Голови Верховної Ради України Володимира Рибака.

Цьогорічний ювілей став знаковою подією у житті 2-х ветеранів Великої Вітчизняної війни – Цебровського Федора Семеновича та Войта Павла Варфоломійовича, адже у цей святковий день вони отримали від керівництва області подарунки – нові автомобілі.

Указом Президента України за вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток області та з нагоди 60-ти річчя створення Черкаської області орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено Громову Тетяну Яківну – керівника дитячого танцювального колективу „Веселка“.

Вручено ювілейні відзнаки і пам’ятні подарунки героям Соціалістичної праці, Героям України та відомим землякам, які розбудовували рідний край і докладають вагомих зусиль до потужного підйому соціально-економічного рівня Черкащини у наші дні Парубку Омеляну Никоновичу – двічі Герою Соціалістичної праці та Ничипоренку Валентину Миколайовичу – народному депутату України.

Під час офіційної частини святкування керівникам 11-ох кращих установ та підприємств краю, які стали переможцями конкурсу, передано сертифікати на грошові премії. Конкурс проходив у 5-ти номінаціях: кращих обирали в галузях культури, освіти і науки, охорони здоров’я, промисловості та в агропромисловому комплексі. Переможцем у номінації «Кращий заклад культури й мистецтв» став Тетерівський сільський будинок культури Жашківського району.

На завершення урочистостей відбувся святковий концерт. Свій пісенний дарунок представили творчі колективи Черкащини та запрошені зірки естради Іван Попович, Петро Чорний та Наталя Бучинська.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар