Школярі Жашківського району готуються до «Податкових ерудитів»

12 квітня 2010 р. у приміщенні Жашківського районного відділу освіти відбулася зустріч керівництва та провідних фахівців ДПІ у Жашківському районі з директорами шкіл району та міста. Мета зустрічі – підготовка до традиційного щорічного конкурсу на податкову тематику серед шкільної молоді. Конкурс має назву «Податкові ерудити».
Виступаючи перед директорами шкіл, головний державний податковий інспектор ДПІ у Жашківському районі Тетяна Чорногорець повідомила, що цього року податківці розширюють коло конкурсантів. Якщо раніше за право називатися податковими ерудитами змагалися переважно школярі міста Жашків, цього року до конкурсу запрошується і учні сільських шкіл. Вона зауважила, що на думку податківців сільські діти добре обізнані у податковому законодавстві (про що свідчать проведені лекції, ігри, брейн-ринги), тому податківці вважають – з конкурсними завданнями «Ерудитів» вони блискуче впораються.

Валентина Савицька, начальник районного відділу освіти, підтвердила сказане податківцями. Вона сказала, що торік у конкурсі брали участь учні Соколівської школи і показали гарні результати. До того ж, усі заходи, що проводить районна податкова служба із школярами, служать спільній меті – вихованню шкільної молоді справжніми громадянами своєї країни, патріотами району і сумлінними платниками податків. Валентина Савицька запропонувала директорам Сорокотязької, Бузівської, Пугачівської, Хижнівської, Конельської та інших та інших шкіл району добре підготуватися, виставити команду і достойно виступити на змаганнях ерудитів. До 15 квітня податківці і відділ освіти приймають заявки від шкіл, які бажають взяти участь у конкурсі.

ДПІ у Жашківському районі

Написати коментар