Урочисто та піднесено проведено свято Останнього дзвоника

Урочисто та піднесено проведено свято Останнього дзвоникаКвіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі привітання, настанови та побажання не забувати шкільний поріг – все це свято останнього дзвоника, яке запам’ятається на все життя.

25 травня у школах Жашківщини для 356 одинадцятикласників та 456 дев’ятикласників пролунав останній дзвоник. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора:державна підсумкова атестація, випускні вечори, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім старт у самостійне, доросле життя.

Традиційно розпочалося свято із виконання Державного Гімну України, після цього настала мить урочистих промов та привітань.

Серед гостей у навчальних закладах міста та району побували голова райдержадміністрації С.В.Дорошенко, його заступники, народні депутати України В.М.Ничипоренко, О.Н.Парубок, представники районної державної адміністрації, побажали усім міцного здоров’я та благополуччя, гарних та цікавих літніх канікул, а випускникам – успішного проходження державної підсумкової атестації, щасливої життєвої дороги, особистих перемог у реалізації творчих планів і задумів, завзяття та оптимізму.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків.
По закінченню свята під малиновий дзвін діти відпустили в небо різнокольорові повітряні кульки з дитячими побажаннями, які неодмінно збудуться!

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар