Шкільний спортзал для школярів та всіх бажаючих

Шкільний спортзал для школярів та всіх бажаючихСоціально-економічні програми, спрямовані на поліпшення життя жашківчан, зумовлюють зміцнення матеріально-технічної бази й закладів освіти. Так, важливим питанням регіону є завершення будівництва спортивного залу у міській школі №4.

Днями голова Жашківської райдержадміністрації Олександр Павлов та перший заступник голови Сергій Дорошенко побували на об’єкті, ознайомилися з роботами, які там проводяться, та обговорили перспективи.

Ремонт залу є одним із запланованих заходів щодо святкування 200-річчя із дня народження Т.Г. Шевченка, адже школа носитиме ім’я генія українського слова.

Олександр Васильович наголосив на тому, що будівництво спортзалу – важлива справа, адже така робота здійснюється для дітей, з метою заохотити їх до здорового способу життя.

Кошти на покрівлю було виділено районним бюджетом, ГК «Нові Продукти», рядом місцевих інвесторів, підприємців. Так, приміщення уже має сучасні вікна, просторий зал, ведуться внутрішні будівельні роботи в майбутніх роздягальнях, інших допоміжних кімнатах.

Очільник району висловив вдячність тим, хто допомагає завершувати будівництво спортивного залу.

Окрім того було оглянуто та обговорено подальше облаштування прилеглої території, щоб відвідувати спортзал було зручно школярам і всім бажаючим. Адже планується, що працюватиме він не лише у денний період, а й у вечірню пору та вихідні.

Голова райдержадміністрації висловив сподівання, що до цього спортзалу грати у волейбол, баскетбол та інші види ігор приходитимуть сім’ї, адже сьогодні багато хто бажає займатися спортом. Тож із завершенням будівництва шкільного спортзалу, місто матиме своєрідний спортивний комплекс для любителів активного відпочинку.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар