У Жашкові до Дня Незалежності створили арт-об`єкт для дітей за мотивами картин Марії Приймаченко

21 серпня понад 35 волонтерів групи компаній «Нові Продукти» зібрались на одному з дитячих майданчиків Жашкова, щоби зробити дорослим та маленьким мешканцям міста подарунок до Дня незалежності. Так, за чотири години у місті з’явився перший вуличний арт-об’єкт — монументальна картина за мотивами робіт української художниці Марії Приймаченко.

Жашків арт-об`єкт для дітей

Створення картини відбувалося «під наглядом» художниці Надії Ільчук та креативного директора Групи Компаній «Нові Продукти» Олександра Стріжельчика – саме вони розробили ескіз майбутньої картини. Величезна стіна площею 54 квадратних метри, на якій з’явилось зображення, знаходиться поруч із дитячим майданчиком за адресою вул. Леніна, 49. Його встановила компанія у 2011 році. Лише за 4 години роботи стіна перетворилась на яскраве квітчасте полотно. Окрім створення арт-об’єкта волонтери відремонтували й сам дитячий майданчик.

Для Групи Компаній «Нові Продукти» Жашків є важливим місцем, адже тут розташовано наше виробництво. На заводі працюють чимало мешканців міста, тому ми зацікавлені у розвиненні місцевої інфраструктури та поліпшенні життя наших співробітників, – розповідає Віктор Погорілий, директор з виробництва Групи Компаній «Нові Продукти». – Ми прагнули зробити жашківцям подарунок до Дня незалежності, який би піднімав настрій та патріотичну гідність. Картина за мотивами творів великої української художниці Марії Приймаченко зробить це найкращим чином.

Джерело: Провiнцiя

Написати коментар