Розглянуто актуальні питання Жашківського району

Розглянуто актуальні питання Жашківського району
Днями перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Дорошенко провів розширену нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій району.

Під час наради проаналізовано стан сплати податків та виконання бюджетів усіх рівнів, розглянуто питання щодо ефективного використання бюджетних коштів.

Учасниками наради заслухано звіти начальників окремих підприємств, зокрема:

  • Сергія Орищука (РЕМ) — про рівень розрахунків підприємствами, установами, організаціями та населенням району за спожиту електроенергію за 1 квартал 2011 року;
  • Володимира Бурлуцького (ПТМ) — про стан розрахунків споживачів за надані житлово-комунальні послуги та підприємством — за спожиті енергоносії;
  • Михайла Кравчука (управління по експлуатації газового господарства) — про стан розрахунків споживачів за надані послуги з газопостачання за 1 квартал поточного року.

Про стан утримання гідроспоруд у районі доповів присутнім начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олександр Коваль.

У ході наради заслухано звіти сільських голів Володимира Лучки (с.Охматів) та Людмили Гоменюк (с.Червоний Кут) щодо приведення у належний санітарний стан зазначених населених пунктів та детально проаналізовано результати проведеної роботи виконкомів міської та сільських рад, усіх служб району щодо наведення чистоти та порядку в населених пунктах району та прилеглих до них територій, упорядкування узбіч доріг, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування автобусних зупинок, вказівних та інформаційних знаків та спільно окреслено подальші завдання щодо покращення благоустрою населених пунктів району.

Чистота і порядок у наших селах і райцентрі мають стати нормою життя, а не стихійною справою. Кожен із нас повинен дбати про те, щоб рідний край радував гостей своїм ошатним впорядкованим виглядом і приносив радість та задоволення самим господарям, >- зазначив Сергій Дорошенко.

За інформацією сектору внутрішньої політики та зв’язків з
громадськістю апарату Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар