Відбулось засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в районі

4 квітня було обстежено полігон твердих побутових відходів, під час обстеження виявлено факт загорання на одній із частин полігону.

Цього ж дня голова районної ради Микола Кльоц, перший заступник голови РДА Петро Синчак, начальник цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації, секретар комісії з питань ТЕБ та НС Олександр Коваль, головний інспектор Жашківського районного сектору ДСНС України у Черкаській області Анатолій Скиба взяли участь в засіданні щодо першочергових невідкладних заходів запобігання самозагорання на полігоні твердих побутових відходів в м. Жашків.

Протягом 2013 року з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій рішенням обласної ради від 26.04.2013 було заплановано виділити з обласного фонду навколишнього природного середовища кошти в сумі 216,59 тис .грн. для реалізації проекту «Першочергові невідкладні заходи запобігання самозагорання на полігоні твердих побутових відходів в м. Жашків». Крім цього, було виконано робіт та оплачено підрядній організації ПрАТ ПМК-216 м. Золотоноша лише 30% від загальної вартості проекту.

Комісія вирішила підготувати листи до обласної державної адміністрації та обласної ради, щодо сприяння у виділенні з обласного фонду охорони навколишнього середовища кошти в сумі 153,41 тис. грн. на завершення виконання робіт по проекту «Першочергові невідкладні заходи запобігання самозагорання на полігоні твердих побутових відходів в м. Жашків».

Виконкому міської ради з метою недопущення підпалів рекомендовано вжити всіх заходів щодо обмеження доступу сторонніх осіб на полігон твердих побутових відходів м.Жашків.

Держземагентству у Жашківському районі, управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації дано доручення вивчити питання щодо ділянок , де можливо проводити вилучення ґрунту, для полігону твердих побутових відходів, а також проводити моніторинг щодо проведення земляних робіт де є надлишки ґрунту, глини з можливістю використання в подальшому для поверхневої ізоляції міського сміттєзвалища.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар