На колегії райдержадміністрації обговорено основні питання району

На колегії райдержадміністрації обговорено основні питання району5 серпня відбулось засідання колегії райдержадміністрації, яке провела голова райдержадміністрації Наталія Стельмах за участю голови районної ради Миколи Кльоца, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Олена Кривошея доповіла про підсумки соціального і економічного розвитку району за I півріччя 2014 року, наголосивши, що район зайняв 12 місце у комплексній оцінці соціально-економічного розвитку та детально зупинилась на показниках, які входять до рейтингу та зазначила, що виконкомам міської та сільських рад, адміністраціям підприємств, організацій всіх форм власності необхідно проаналізувати виконання показників господарської діяльності за І півріччя 2014 року і спрямувати зусилля на ліквідацію наявних недоліків протягом ІІІ кварталу цього року.

Про виконання бюджету району за І півріччя 2014 року та завдання з його виконання в ІІІ кварталі 2014 року виступила головний економіст відділу по плануванню бюджету та фінансування установ бюджетної сфери фінансового управління райдержадміністрації Оксана Маринчук. Вона, зокрема, зазначила, що за І півріччя 2014 року затверджене завдання з надходжень до загального фонду місцевих бюджетів району виконане на 107,6%. При плані 18194,8 тис. грн. мобілізовано 19569,2 тис. грн. власних та закріплених доходів , понад план отримано 1374,4 тис. грн. Темп росту надходжень до відповідного періоду минулого року становить 99,5%. Районний бюджет виконаний на 103,4 %, міський – на 108,5 %, сільські бюджети в цілому на 112,4 %.

Найактуальнішим було питання про систему оповіщення цивільного захисту з інформацією по цьому питанню виступив начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Олександр Коваль.

В ході роботи колегії розглянуто всі питання порядку денного, прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар