Поблизу Жашкова відкрито автозаправочний комплекс «Газпромнефть»

На 148 кілометрі автодороги Київ-Одеса відкрито сучасний автозаправочний комплекс під відомим брендом «Газпромнефть». На цьому автошляху це вже четвертий такий об’єкт компанії «Люксвен», яка отримала ексклюзивний договір на використання торгової марки «Газпромнефть».

Жашков ГазпромнефтьПід час урочистого відкриття автозаправочного комплексу були присутні численні гості, серед них і керівники району та міста. Голова Жашківської райдержадміністрації Олександр Павлов подякував представникам компанії за побудову сучасного комплексу та зазначив, що цей автозаправочний комплекс – це не тільки якісний бензин та хороше обслуговування, але й додаткові надходження до бюджетів та нові робочі місця.

Також Олександр Васильович побажав колективу працівників успіхів та гідної заробітної плати, а керівникам наснаги, економічної стабільності, зазначивши, що Жашківщина має широкий план виконання інвестицій і тут є всі умови для розвитку бізнесу.

Слід зазначити, що на АЗК реалізуються високооктанові бензини «А-92», «А-95», дизельне паливо, паливо преміального класу «А-98», «А-95- Преміум» та «дизель-Євро». Також представлені додаткові експрес-послуги, зокрема, тут працює і мінімаркет, крім широкого асортименту різноманітних товарів, реалізується важливий на АЗК принцип «необхідної і швидкої купівлі». Є тут кімната матері та дитини, WiFi-зона.

На завершення урочистостей керівники компанії наголосили, що вони будуть пильно спостерігати за результатами роботи АЗК, перевіряючи якість палива та рівень обслуговування, адже для них важливим є те, щоб українські автозаправочні комплекси торгової марки «Газпромнефть» нічим не відрізнялися від своїх аналогів у Росії, щоб автолюбителі отримували високий рівень сервісу та якості.

Жашківська РДА

Написати коментар