День вираження загальнолюдської поваги і любові

День вираження загальнолюдської поваги і любові3 грудня голова райдержадміністрації Олександр Павлов та заступник голови райдержадміністрації Олена Палій відвідали стаціонарні відділення міста Жашкова та села Вороне, де вручили продуктові набори мешканцям відділень з нагоди відзначення Міжнародного Дня інваліда. Це не свято, це день вираження загальнолюдської поваги і любові. В цей день звучали слова вдячності людям, які незважаючи на негаразди зі здоров’ям та фізичні вади, з оптимізмом дивляться у майбутнє, мають активну цілеспрямовану життєву позицію. Ще одним подарунком для присутніх став виступ аматорів районного будинку культури.

Як зазначив у своєму виступі Олександр Васильович:

«Ми засвідчуємо глибоку повагу та щире почуття нашим співвітчизникам, на долю яких випали важкі випробування долі. Громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, для них мають бути створені такі умови, щоб ніхто не почувався забутим чи залишеним на одинці зі своїми проблемами.

Щиро дякуємо всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові для ближнього.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, радості, успіхів у всіх справах. Нехай тепло і увага оточуючих зігрівають щодня ваші серця!»

Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар