Організація в районі роботи до дня чорнобильської трагедії

Організація в районі роботи до дня чорнобильської трагедіїГолова Жашківської районної державної адміністрації Сергій Васильович Дорошенко провів нараду, мета – організація в районі роботи до дня чорнобильської трагедії, в якій взяли участь: голова районної ради Демченко О.А., начальник Управління праці та соціального захисту населення Потколенко О.П., начальник фінансового управління Жашківської РДА Загребельна Г.І., головний лікар Жашківської ЦРЛ Мельник І.М., голова громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Садовський В.І.

Під час наради обговорювались питання медичного забезпечення ліквідаторів, вшанування пам’яті загиблих в трагедії на Чорнобильській ЧАЕС, проаналізовано бюджети сільських рад, кошти яких спрямовано на забезпечення ФАПів, розглянуто питання щодо надання постраждалим громадянам пільг і компенсацій, передбачених законом України «Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Як повідомив головний лікар Жашківської центральної районної лікарні І.М.Мельник, окрім стаціонарного лікування, чорнобильці проходять щорічні медогляди. За перший квартал цього року вже оглянуто майже 2 тис чоловік. Під час візитів до медичного закладу, постраждалі внаслідок Чорнобильської АЕС отримують рецепти на безкоштовне придбання лікарських засобів.

С.В.Дорошенко наголосив на важливості виконання однієї з соціальних ініціатив Президента України щодо покращення соціального захисту кожного постраждалого внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та наголосив, що в цій справі не повинно бути байдужих, усім категоріям постраждалого населення потрібно приділити особливу увагу, виявити чуйність і допомогти у вирішенні наболілого.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар