На Жашківщині відзначили День енергетика

На Жашківщині відзначили День енергетикаЩирі слова вдячності за нелегку, але дуже потрібну роботу адресували працівникам Жашківського РЕМу голова райдержадміністрації Сергій Дорошенко, голова районної ради Олександр Демченко, директор ПАТ «Черкасиобленерго» Жашківський район електричних мереж Сергій Орищук на святковому заході з нагоди відзначення професійного свята — Дня енергетика 20 грудня 2013 року.

«Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших» — зазначив Сергій Васильович.

«Наша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку та вимагає пильності, чітких знань й високого професіоналізму», — сказав Сергій Петрович.
За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного енергетичного комплексу, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм грамотами відзначено найкращих працівників підприємства.

Джерело: Жашківська райдержадміністрація

Написати коментар