На Жашківщині відкрито ще одну сторінку історії нашого краю

На Жашківщині відкрито ще одну сторінку історії нашого краю23 квітня 2013 року у Жашківському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди продовження обласної естафети «Черкащина. Віхи 60-річної історії». Її символи – рушник та альбом було урочисто було передано від Лисянського Жашківському району.

На цю святкову подію завітали народний депутат України Омелян Парубок, делегація Лисянського району на чолі із головою райдержадміністрації Артемом Андрієнком та головою районної ради Анатолієм Лисичкіним, начальник управління культури облдержадміністрації Наталія Джура. Гостей радо зустріло керівництво та жителі Жашківщини.

Спочатку з привітанням до господарів свята звернулась Наталія Джура, яка відзначила гостинність жашківців та важливість проведення обласної естафети.

Далі поздоровлення місцевим жителям адресував очільник Лисянської райдержадміністрації Артем Андрієнко. У його вітальному слові, зокрема, йдеться: «Передача естафети Жашківському району є глибоко символічною, бо вона ще раз переконує, що від єдності задумів та взаємопідтримки залежить вся подальша реалізація спільних ідей та спільних завдань».

У свою чергу голова Жашківської райдержадміністрації Сергій Дорошенко також звернувся до присутніх, зауваживши, що продовження обласної естафети, присвяченої 60-річчю заснування Черкаської області, – «це унікальна нагода вкотре згадати про добрі справи, започатковані нашими батьками, дідами й прадідами, що їх ми сьогодні впевнено продовжуємо та втілюємо в життя».

Звучали цього святкового дня й поздоровлення від народного депутата України Омеляна Парубка та голови Жашківської районної ради Олександра Демченка. Олександр Анатолійович, зокрема, зазначив: «Приймаючи цю естафету, хочу запевнити обласну державну адміністрацію та обласну раду, що Жашківщина й надалі буде працювати задля кращої долі наших людей. Бо саме тут, на цій землі наш родовід, домашнє вогнище, материнська пісня, батьківське поле – найбільші святині людського життя».

Після привітань очільник Лисянської райдержадміністрації урочисто передав символи естафети – альбом і рушник єдності Черкащини, керівництву Жашківського району та шанованим жителям краю: засновнику і завідувачу Музею Української гармоніки, Заслуженому працівнику культури України Івану Сухому, координатору сільських голів Жашківського району, сільському голові села Сорокотяга Таїсії Вікторук та депутату обласної ради, керівнику приватного сільськогосподарського підприємства «Відродження» Григорію Котку. Також естафету прийняла призерка всеукраїнських олімпіад та обласних конкурсів, учениця 11-А класу Жашківської спеціалізованої школи №1 Неля Ященко.

Далі ведучі свята розповіли присутнім про історію, визначні дати та здобутки Жашківського краю, видатних уродженців району, які прославили не лише Жашківщину, але й всю Черкаську область.

Подарунком для всіх став святковий концерт, а у фойє районного будинку культури на присутніх чекала виставка досягнень та робіт майстрів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва Жашківщини.

На Жашківщині відкрито ще одну сторінку історії нашого краю На Жашківщині відкрито ще одну сторінку історії нашого краю На Жашківщині відкрито ще одну сторінку історії нашого краю На Жашківщині відкрито ще одну сторінку історії нашого краю На Жашківщині відкрито ще одну сторінку історії нашого краю На Жашківщині відкрито ще одну сторінку історії нашого краю На Жашківщині відкрито ще одну сторінку історії нашого краю

Написати коментар