На Жашківщині шкільні харчоблоки на контролі

На Жашківщині шкільні харчоблоки на контроліНещодавно прокуратура Жашківського району спільно з працівниками санепідемстанції провела перевірку з додержання вимог законодавства щодо організації та якості харчування дітей в навчальних та навчально-виховних закладах району.

На нараді, яку проводив голова райдержадміністрації Олександр Павлов, головний державний санітарний лікар Ігор Вініцький повідомив, що у ході перевірки виявлено в усіх обстежених закладах не відпрацьовані графіки та маршрути постачання продуктів харчування, продовольчої сировини, використовується надщерблений посуд.

Канцелярські товари, які пропонуються дітям в міських школах, зафіксовано відсутність погодження на торгівлю з районною СЕС та документи про безпечність товарів чи висновки держсанепідекспертизи, що є порушенням ст.14 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

З метою усунення виявлених порушень, попередження виникнення харчових отруєнь, спалаху гострих інфекційних хвороб, пов’язаних з роботою харчоблоків було винесено чотири постанови про накладання штрафів на суму 544 грн., три постанови про вилучення з реалізації харчових продуктів з вичерпаним терміном реалізації на суму 121 грн. 15 коп. та один припис. Члени комісії зобов’язали керівників навчальних та навчально-виховних закладів посилити контроль за роботою харчоблоків, буфетів, забезпечення устаткуванням та інвентарем. Постачальників продуктів харчування зобов’язано забезпечувати харчоблоки, буфети сертифікатами якості на продукцію та сировину.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків із громадськістю та у справах преси, та інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар