На Жашківщині гаряча пора жнив

На Жашківщині гаряча пора жнивВ районі у самому розпалі гаряча пора жнив ранніх зернових культур. Сільські трударі району збирають перший цьогорічний врожай.

17 липня голова райдержадміністрації Наталія Стельмах спільно із начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентиною Троян та головним спеціалістом управління контролю якості насіння та садивного матеріалу державної інспекції сільського господарства в Черкаській області Володимиром Пальонко здійснили виїзд у ТОВ “Єдність” с.Охматів з метою апробації високоякісних сортів пшениці «Сонечко», «Столична», «Марлена».

За словами директора товариства Анатолія Потатені прогнозована врожайність в середньому складатиме: ячменю – 40-45 центнерів з гектара, озимого ріпаку – 40, озимої пшениці – 50-60.

Збирання цьогорічного врожаю має свою специфіку, пов’язану із виляганням посівів озимих і ранніх ярих зернових та зернобобових культур.

Цього ж дня проведено зустріч з землевпорядником Охматівської сільської ради, щодо питання передачі в оренду невитребуваних земельних паїв, наразі направлено 5 справ на розгляд суду для винесення відповідного рішення.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар