Звернення членів громадської організації «Громада цукрового заводу» до Жашківської ГО «Самооборона»

Жашків Громада цукрового заводуФото: http://www.odnoklassniki.ru/nashzhashk

Члени громадської організації «Громада цукрового заводу» дуже стурбовані подією яка сталася вчора, 11.11.2014р. в стінах Жашківської держадміністрації.

Члени «Самооборони» силовими методами заставляли піти з посади голови районної ради Кльоца М.Г., мотивуючи тим, що вони його рекомендували на цю посаду, а тепер він їх не влаштовує, бо є зрадником.

Панове самооборонці! Я була на сесії районної ради, коли депутати, а не ви, обрали головою Миколу Григоровича. Я на другий же день прийшла до нього на прийом з проблемами по цукровому заводу і в мене з’явилася надія що тепер щось зміниться, бо від мене не відмахнулися як звичайно, а я знайшла однодумця, людину яка дійсно перейнялася нашими проблемами.

Тоді не було голови адміністрації, Микола Григорович справлявся сам. А що сталося тепер, чому він став зрадником? Тому що з’явилася інша ваша протеже – Стельмах Наталя Олександрівна? Тому що з першого дня вона поставила з ніг на голову всю адміністрацію, вона пересварилася майже з усіма посадовими особами в Жашкові і замість того, щоб займатися проблемами району, об’явила війну Кльоцу М.Г., бо в нього виявляється більша зарплата, чим у неї?

Наталя Олександрівна, якщо ви розумна жінка, схаменіться! Зараз не воювати треба, війни нам вистачає і на Сході, зараз людей об’єднувати треба, бо тільки разом ми зможемо справитися з усіма проблемами, а їх на жаль у нас дуже багато, хіба ви цього не розумієте?

Де були ви, Наталя Олександрівна, коли ми працювали в охороні заводу, коли на нас так морально тиснули, що опускалися руки, коли мене не пропускали на територію заводу я дзвонила не вам, я дзвонила Миколі Григоровичу і він, а не ви, піднімав і начальника міліції , і прокуратуру, і ліквідатора, коли мені цілодобово дзвонили з погрозами, він, а не ви, кожний день дзвонив мені і говорив: «Олександрівно, тримайтеся, не здавайтеся!» А ви ні разу не поцікавилися, як у нас справи.

І тепер ви говорите що він зрадник. Хто ж тоді ви? Коли ми збиралися йти перекривати трасу, до мене додому приїхав Шарлай В.І. і дві години розказував, яка ви хороша, щоб ми не робили цього, що мене купив Вусик В.М., щоб скинути вас з посади. Що змінилося тепер, хто купив вас? На трасу ви приїзджали, там кричали що Ничипоренко В.М. нас послав, що я хочу на ваше місце і так і не зрозуміли, що людям потрібна робота, щоб нормально жити, щоб мати надію на майбутнє. І наш завод потрібен не тільки нам, а й усьому району. Тільки вам не потрібні ні люди, ні наш цукровий завод, у вас своя війна.

Так, в 2012 р. я була противником Ничипоренка В.М., тоді тільки починалася наша боротьба за цукровий завод, і тоді перед виборами хто до нас тільки не приїзджав, чого тільки не обіцяли. Закінчилися вибори, закінчилося все. Тепер я підтримую Валентина Миколайовича, тому що він людина слова, він зразу сказав що завод викупляти не буде, а людям допомагати буде. І допомагає. Відповіді на його звернення я отримую майже кожний день. І в Генеральну прокуратуру я їздила не з вами, Наталя Олександрівна.

А що зробили для нас ви, де якісь конкретні результати? Так кого я повинна підтримувати? І купляти мене не треба, я роблю висновки по реальних справах людини. Шкода, що ви не були на громадських слуханнях, а там Валентин Миколайович сказав золоті слова: «Не всі біси при владі, і не всі ангели в опозиції».

Вчора самооборонці назвали мене сепаратисткою. Так мене називали охоронці ліквідатора, обіцяли повішати посеред заводу за ноги, як головну сепаратистку, бо ми їм мішали грабувати наш завод, За що ж мене обізвали вчора , за те що не викрикую гасла, за те що не ходила з прапорами з Самообороною по Жашкові? Не ходила і не буду ходити, бо не вважаю, що цим виявляється патріотизм.

Зараз бути патріотом, на мою думку, це робити щось для людей, будуть люди добре жити, буде сильною держава. А не кричати, що я патріот, розпускати руки і не давати працювати людям, які хочуть і дійсно вміють це робити.

Так що панове з «Самооборони», скільки ще вас там лишилося, мабуть малувато, бо привезли допомогу з Маньківки і з Ватутіного, робіть висновки. Вчора ви остаточно налаштували проти себе громаду Жашківського району, бо діяли не як патріоти, а як анархісти, і зробили «ведмежу» послугу своїй не дуже шановній Наталі Олександрівні, тепер вона точно довго не протримається в своєму кріслі. Досить кричати і розказувати, які ви хороші, просто сядьте і подумайте, чому від вас відвернулися люди.

12.11.2014р.

Голова Жашківської міської Громадської організації «Громада цукрового заводу» Сметаненко Лариса Олександрівна

коментарів 6

 1. Сметаненко Лариса Олександрівна, ви ніколи не були патріоткою і не будете. В таких як ви Батьківщини не буває. Ви готові продатися будь кому, лише б вам добре було. І не переживайте ви за те крісло. Чи може ви його для когось вже мостите,звісно не просто так?

 2. Я була противником Ничипоренко, але потім його полюбила :) Щось тут не то. Ничипоренко допомагає людям – перед виборами гроші роздає, щоб за нього голосували.

 3. ЖАШКІВСЬКА САМООБОРОНА, РО ВО «СВОБОДА» ПОВІДОМЛЯЮТЬ
  Голова районної ради висунутий громадськими організаціями Жашківщини, будучи членом самооборони, із перших днів роботи порушив обіцянку боротися разом за краще майбутнє підтримавши кандидата на пост голови РДА не від громадських організацій. Начальник Жашківського РВУМВС, якого підтримала самооборона та громадські організації, після призначення співпрацював із самообороною, здійснювалися спільні чергування але через пару місяців самооборона побачила, що правопорушники яких вони затримують не покарані, і це співпрацювання зійшло нанівець. Так, самооборонівці затримали наркодилера із літрою «ширки» та шістьма заповненими шприцами але коли передали все це місцевій міліції то виявилося, що то уже не «ширка» а невстановлена речовина в якій відсутній вміст наркотиків, ніхто за це покарання не поніс. А вже після у районній владі посипалася ціла низка зрад і конфліктів і виникає багато запитань по оцінці цих подій, наприклад ЧОМУ:

  1.Голова районної ради, в переддень Дня Незалежності, підтримав перекриття траси міжнародного значення а народний депутат регіонал Ничипоренко навіть надав автобуси для вивозу людей на трасу. І до людей виїхали на трасу, вмовляти цього не робити лише голова РДА та 1 депутат райради. Траса була перекрита але епізодично. Все мало вигляд підкупленої акції. Тому, що через певний період люди забули про свої вимоги.
  Міліція, прокуратура за цим спостерігали та не вмішувалися і робили вигляд, що ніякого злочину немає.

  2.Не розслідується отримання головами сіл в дарунок путівок в санаторій «Східниця». Ст. 368 Кримінального кодексу України передбачає, що діяння предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, а керівник органу місцевого самоврядування саме таким і є – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років. Тобто це тяжкий злочин.
  Міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає.

  3.За фактом незаконного продажу приміщення Агрохімлабораторії для партії регіонів не проводиться розслідування, а там як мінімум дві кримінальні справи одна із яких підробка документів.
  Міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає.

  4. Не розслідується організація проплачених поїздок на анти майдани.
  Міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає.

  5. Голова районної ради не звільнив редактора газети «Жашківщина» засновником якої є районна рада.
  Редактор газети був і є головою районної організації партії регіонів.

  6. Не розслідується факт підкупу виборців у с.Соколівка. Прислужники Ничипоренка піймані на гарячому. В їхньому авто виявлено велику кількість горілки, грошей в банківських упаковках, подарунків та списки виборців із відмітками.
  Але міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає. Нічого не розслідується.

  7. Чому голова районної ради замість того щоб підтримати голову РДА, зриває апаратну нараду звинувативши голову РДА в перевищенні службових повноважень. Адже розглядалося питання ремонту доріг який в селах голови не зробили, хоча гроші державою були надані. Крім цього головами сіл не зроблені звірки із військкоматом по мобілізації. А це саботаж. За таке під час війни трибунал.
  Але міліція, прокуратура роблять вигляд, що ніякого злочину немає.

  8. Чому зустріч Нечипоренка із своїми виборцями переросла у фарс. На зустріч були запрошені всі бажаючі але пропускали лише всіх бувших членів партії регіонів. Бриті молодики бандитського вигляду цинічно не пускали людей в Будинок культури.
  Міліція та голова райради зверхньо за цим спостерігали.
  ВСІ ЗВЕРНЕННЯ ТА ЗАЯВИ ВІД САМООБОРОНИ ПРОКУРАТУРОЮ ТА МІЛІЦІЄЮ НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.
  ЩО ЗМІНИЛОСЯ? НІЧОГО. БАНДИТИ ЯНУКОВИЧА ЯК БУЛИ ПРИ ВЛАДІ ТАК І ЗАЛИШИЛИСЯ.
  ЗРАДА НЕ ПРОЩАЄТЬСЯ!

 4. шановна самооборона люди памятають свої вимоги і терпляче чекають виконання їх.за гроші нас не купиш а вас….???

  1. раби завжди терплячі, їм і гроші не потрібні – дай тільки потерпіти, терплячка головного мозку.
   раби, які у вас вимоги???

 5. що за громада цукрового заводу? Де цей завод? ничипоренко продав?, порізав? вивіз? Ніхто не знає? зате знають, як використати народ, як одноразовий посуд( Тепер нечипоренко депутат і ви йому не потрібні! ну, ше раз чи два кине кістку у вигляді чергової подачки! А ти створи робочі місця і тебе на руках носитимуть!!! Не колотіть у районі і не настроюйте громаду проти Стельмах Н.О., не сваріть її з кльоцом м.г.Зрозуміло, що вона як чесна і непідкупна людина(саме так!!!) вам не вигідна, бо не дасть дерибанити район, відмивати гроші(а як руки сверблять, да?), то треба її образити, облити брудом, настроїти вірнопідданих плебеїв проти правди! Ганьба таким депутатам і їз прихвостням!!!

Написати коментар