На Черкащині аж два кандидати-любителі унікальних спорт-карів

Павло Єлізаров зареєструвався кандидатом у депутати по Жашківському ВО №199. Нічого дивного не було б у бажанні громадянина позмагатися за депутатський мандат, якби мова йшла про пересічну людину.

Павло Єлізаров 199 виборчий округЗа інформацією ЗМІ, Єлізаров є мільйонером. В 2009 році він вклав гроші у телевізійний продакшн Савіка Шустера, ставши його фактичним керівником. В той самий час Павло Єлізаров був заступником міністра транспорту України в уряді Юлії Тимошенко. Очолював міністерство скандально відомий міністр Рудьковський. Згодом Єлізаров став заступником керівника Державної служби автомобільних доріг України. Посада чиновника не завадила йому інвестувати чималі кошти в медійний бізнес. Сума інвестиції не розголошується. Одночасно, в 2009 році, поширювалися чутки, що Єлізаров був приставлений до популярного телеведучого політичних ток-шоу з метою контролю над ним. Шустер як міг спростовував ці чутки.

На партійному з’їзді Народної партії Литвина, що відбувся місяць тому, Павло Єлізаров потрапив до списку партії. Але Литвин відмовився від участі у виборах за партійними списками, ймовірно, зваживши на доволі низький рейтинг політичної сили, що не дозволить їй подолати прохідний бар’єр. Спікер парламенту забезпечив собі мандат депутата майбутнього скликання, балотуючись у мажоритарному окрузі на Житомирщині.

Єлізаров, за чутками, протягом певного часу вагався, який округ обрати для самовисунення. Враховуючи, що кандидат має бізнес-зв’язки на окрузі, він обрав Жашківський №199. За інформацією, Павло Єлізаров свого часу побудував у розташованій на території округу Маньківці сучасний елеватор, який згодом продав німецькій фірмі, яка володіє ним нині.

У декларації про доходи за 2011 рік кандидат вказав 2 910 741 грн. Згідно з нею, дохід, за виключенням заробітної плати, що склала 140 072 грн., отриманий від продажу цінних паперів та корпоративних прав. 43-річний кандидат одружений, має доньку та троє синів.

На рахунок раптової появи мільйонера на окрузі, де, крім Маньківки, він має практично нульову впізнаваність, висувають кілька припущень. По-перше, Павло Єлізаров може складати, так би мовити, группу підтримки іншого кандидата-литвинівця Сергія Терещука, що балотується на окрузі та, згідно із соцопитуванням, наразі займає третю позицію, програючи лідеру Валентину Ничипоренку більше ніж у два рази. Таке припущення базується на ймовірних особистих та дружніх стосунках між однопартійцями. Офіційно ж Єлізаров на даний час позапартійний. Однак, за інформацією джерел, тяжіє до провладних політичних кіл.

Другою версією появи мільйонера на окрузі вважають припущення, що саме він є тут справжнім кандидатом від влади, яка, зневірившись у можливості проходження в парламент офіційного кандидата від Партії регіонів, очільника теруправління МНС Віктора Гвоздя, замінила його на більш спроможного за фінансовими ресурсами кандидата.

Раніше кандидат від об’єднаної опозиції Анатолій Бондаренко та його однопартійці звинувачували іншого кандидата Валентина Ничипоренка в тому, що він представлятиме інтереси влади. Однак низка подій, що сталася протягом останніх місяців, спростувала це припущення. Минулого місяця по округу було розповсюджено велику кількість «чорних» листівок та газет, які містили компрометуючу інформацію на кандидатів. Анатолій Бондаренко звернувся до СБУ та прокуратури з заявою, в якій звинуватив в появі на окрузі спецвипуску газети «Сільській вісник» саме лідера перегонів Ничипоренка. Провівши розслідування, правоохоронці відмовили кандидату в порушенні кримінальної справи, з’ясувавши непричетність конкурента до розповсюдження компромату. В той же час, проти самого Ничипоренка по населених пунктах округу також розповсюджувався компромат у вигляді листівок, що містили неправдиву інформацію.

Реєстрація кандидатом Єлізарова дає можливість по-іншому подивитися на перебіг останніх подій та причинний зв’язок між ними. Адже лише кандидат із великими статками, наприклад, такими, які задекларував Єлізаров, та під прикриттям влади може вести брудну виборчу кампанію, «гасячи» всіх конкурентів горами компрометуючої макулатури.

Це припущення підсилює ще один факт – реєстрація «технічного» кандидата-клона Валентина Ничипоренка 31-річного підприємця з Києва Анатолія Нечипоренка. За збігом обставин, Елізаров та «клон» лідера громадської думки на окрузі подали документи до ЦВК та були зареєстровані майже одночасно.

Павло Єлізаров автоКурйозною виглядає інформація про статки Павла Єлізарова. У своїй декларації він серед трьох автівок бізнес-класу задекларував доволі рідкісний Астон Мартін (Aston Martin Vanquish) 2002 року випуску. Машина має специфічний імідж, адже ця модель обрана Голівудом у якості, так би мовити, офіційного авта Джеймса Бонда. Що примусило мільйонера сісти за кермо, або поставити в свій гараж автівку, на якій практично неможливо пересуватися українськими дорогами, невідомо. Але можна припустити, що саме така машина доволі пасує заступнику міністра транспорту та заступнику керівника Державної служби автодоріг, які він обіймав кілька років тому. Імідж дорожчий за все?

Взагалі жашківчанам пощастило, як ніколи! Особливо тим, що цікавляться автомобільними перегонами.Валентин Ничипоренко авто Адже інший кандидат, Валентин Ничипоренко, згідно з поданою декларацією, є власником теж унікальної для України машини Морган Аеро 8 (Morgan Aero). Морган, хоч і є спорткаром, адже на ньому встановлено надсучасний двигун від БМВ, але виконаний в ретро-стилі і вважається більш аристократичним авто, ніж Астон, який вважають продуктом масової поп-культури та гламурною грашкою для «мажорів». Можливо, кандидатам має сенс замість теледебатів позмагатися в автоперегонах на власних машинах? Адже територією округу проходить одна з найкращих в Україні ділянок міжнародної траси Київ-Одеса.

Джерело: Антенна

Написати коментар