Координаційна нарада з сільськогосподарськими товаровиробниками району

Координаційна нарада з сільськогосподарськими товаровиробниками району6 березня голова районної ради Микола Кльоц провів координаційну нараду з сільськогосподарськими товаровиробниками та сільськими головами району, спільно з першим заступником голови РДА Петром Синчаком, військовим комісаром Жашківсько-Маньківського об’єднаного комісарату Вадимом Саранюком та начальником фінансового управління РДА Галиною Загребельною.

Розпочинаючи нараду голова районної ради Микола Кльоц зазначив, що на сьогодні у цей складний для країни час дуже важливо щоб кожен керівник підприємств району проявив патріотизм, відповідальність, вніс свій вклад в підтримку району та наголосив на гострій ситуації яка стосується наповнення бюджету.

Начальник фінансового управління РДА Галина Загребельна подякувала сільським головам, сільськогосподарським товаровиробникам за співпрацю та підтримку життєдіяльності району, а саме бюджетній сфері зокрема. Галина Іванівна доповіла про проблеми бюджетної сфери району (галузей освіти, медицини) зазначивши, що в зв’язку із значною кредиторською заборгованістю на кінець 2013 року існувала загроза закриття бюджетних установ. Загальна видаткова частина районного бюджету на 2014 рік складає 195 млн. грн., який є дотаційним на 82%, існує проблема не виконання плану доходів районного бюджету на 2014 рік.

Військовий комісар Жашківсько – Маньківського військового комісаріату Вадим Саранюк доповів, що збройні сили України приведені до найвищого ступеня бойової готовності, наступний крок – це проведення повної, загальної мобілізації людських та транспортних ресурсів.

Дане зібрання звернулося до Ради товаровиробників Жашківського району з пропозицією вивчити питання диференційованого розміру соціального внеску.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар