Голова обласної ради з робочою поїздкою відвідав Жашківщину

13 травня 2011 року, у ході робочої поїздки до Жашківського району, голова обласної ради Валерій Черняк відвідав ряд адміністративних, гуманітарних та господарських об’єктів, де безпосередньо ознайомився з проблемами та потребами місцевих жителів. Упродовж поїздки його супроводжували голова районної ради Микола Чередник та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Дорошенко. читати далі

Свій візит Валерій Петрович розпочав із вивчення стану справ у с. Бузівка, де зустрівся з місцевими жителями та сільським головою Світланою Майструк.

Голова обласної ради ознайомився з роботою педагогічного й учнівського колективів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а також із підготовкою до оздоровлення сільських дітей в сезонному дитячому таборі «Джерельце». Про це його проінформувала директор школи Тамара Пісківець. До речі, в навчальному закладі діє соціальна психологічна служба, кабінет мистецтвознавства, новий комп’ютерний клас і навіть музей українського побуту, з експозицією якого ознайомився Валерій Петрович.

У Бузівці відбулася також зустріч із власником місцевого фермерського господарства Михайлом Шевченком, який не байдуже ставиться до вирішення соціальних потреб населеного пункту, активно допомагає навчальному закладу та жителям села.

У ході поїздки Валерій Петрович відвідав рибгосп ВАТ «Гірський Тікич» сільськогосподарського рибоводного господарства ВАТ «Черкасирибгосп», де ознайомився з технологією вирощування товарної риби й рибопосадкового матеріалу, розведення та інкубації осетрових і осетроподібних.

Опісля голова обласної ради побував на підприємстві ТОВ «Жашківський кінно-спортивний комплекс», до складу якого входять Жашківський кінний завод та Жашківська кінно-спортивна школа, де всі бажаючі діти мають змогу безкоштовно навчатися. Оглянувши комплекс, Валерій Петрович переконався, що нині його інфраструктура повністю відповідає вимогам світових стандартів, на базі якої можуть проводитися міжнародні змагання, етапи Кубку світу з конкуру. Крім того, з 2010 року комплекс має статус бази Олімпійського резерву.

Перебуваючи на Жашківщині, Валерій Петрович відвідав також ТОВ «Напої Плюс» — одне з найпотужнiших пiдприємств харчової промисловостi в Українi, що спецiалiзується на виготовленні енергетичних та слабоалкогольних напоїв, столової артезіанської води. Ознайомившись з роботою товариства, Валерій Петрович зазначив:

Хоча на сьогодні це одне з найпотужніших підприємств області, та, на жаль, ми не маємо можливості отримувати кошти від сплати податків, за рахунок чого поповнювався б місцевий бюджет. Зараз влада ставить питання про викоренення практики, коли підприємство працює тут, а зареєстроване деінде. Треба перереєстровувати підприємства, що знаходяться на території області, щоб вони податки сплачували тут, де працюють.

За підсумками візиту до Жашківського району, відповідаючи на запитання журналістів, голова обласної ради відзначив, що сьогодні влада на різних рівнях користується підтримкою людей, бо вирішує конкретні питання, що їх хвилюють.

Я вважаю, що сьогодні ми зробили дуже потрібну справу — безпосередньо ознайомились із життям Жашківщини. Такі планові робочі виїзди на місця дозволяють нам краще зрозуміти проблеми регіону, вникнути у суть кожної справи, що, у свою чергу, дає змогу швидше їх вирішити, — зауважив Валерій Черняк.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації
nt.ck.ua

Написати коментар