Зустріч з активом районної ради ветеранів війни та праці

Зустріч з активом районної ради ветеранів війни та праціДнями відбулася зустріч голови Жашківської райдержадміністрації Олександра Павлова, голови районної ради Олександра Демченка з активом районної ради ветеранів війни та праці на чолі з її головою Реною Горенко.

На початку зустрічі голова райдержадміністрації Олександр Павлов розповів ветеранам про соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в районі, подякував їм за активну громадську позицію, небайдужість до суспільних проблем міста та району, готовність допомогти, порадити, виходячи зі свого багатого життєвого і трудового досвіду.

Мені приємно, що наші зустрічі вже стали доброю традицією, адже це є запорукою успіху не лише управлінців, а й громади в цілому, заради інтересів якої ми працюємо, – зазначив Олександр Васильович.

А далі ветерани активно обмінювалися думками, висловлювали свої зауваження, надавали слушні пропозиції, що стосувалися різноманітних питань життєдіяльності міста та району.

На всі питання голова райдержадміністрації та голова районної ради надавали вичерпні відповіді, детально інформували учасників зібрання про реалії в тій чи іншій сфері та перспективи розвитку району на найближчий період.

Голова ветеранської організації Рена Горенко та її члени висловили щирі слова вдячності керівникам району за увагу і проявлену турботу до людей похилого віку, ветеранів війни і праці, за ефективну співпрацю з ветеранською організацією та сподівання на те, що таке спільне взаєморозуміння і надалі складатиме фундамент ефективного діалогу влади і громади.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар