Жашківські перешкоди подолати було нелегко

У подоланні перешкод, триборстві і виїздці змагалися минулого тижня у Жашкові сто наїзників з усіх куточків країни. Фінал Кубка України з кінного спорту провели на Черкащині не випадково. Річ у тім, що в нашій області розташований чи не єдиний в державі кінноспортивний комплекс європейського рівня.
– Це унікальна база, яка на високому рівні може провести будь-який турнір з кінного спорту, – зазначає тренер черкаської команди Андрій Пономарьов. – Аналогів жашківському комплексу немає в Україні. Він налічує два манежі, два поля для подолання перешкод, стайні, трибуну, VIP-ложу, ресторан-терасу, бари, готель, дитячу ігрову кімнату, боулінг-клуб.

Не лише відмінною організацією може похвалитися Черкащина. Майже всі призові нагороди вибороли жашківські, уманські та черкаські жокеї.

У фіналі змагань коней у віці 5–6 років срібну медаль здобула едінбурзька кобила Батіста (вершник Андрій Лапигін). Серед коней 6–8 років рівних не було Ашмі (вершник Андрій Вощакін).
Титулований Артефакс та його вершник Руслан Нормуратов здобули призове друге місце у категорії від семи років. Вони долали перешкоди заввишки близько півтора метра. А жашківчанин Іван Кирилюк на Ка-Старі виграв окремий маршрут Кубка.

Анонс:
Із 7 по 10 жовтня в Жашкові на базі кінноспортивного комплексу “Parade Allur” відбудеться Кубок губернатора Черкаської області з конкуру.

Джерело: Прес-Центр

Написати коментар