Громадський спортивний майданчик «Street Workout»

Активні жителі м. Жашків вирішили побудувати великий громадський спортивний майданчик, обладнаний турніками, брусами, драбинками для тренувань з власною вагою тіла на свіжому повітрі. Сучасна назва — «Street Workout».

Жашків. Спортивний майданчик Street Workout

Наша мета — формування здорового покоління людей та популярізація доступного вуличного спорту. Ціль проекту — залучення молоді до здорового способу життя, підтримка спортивного напрямку вуличної гімнастики Street Workout, доступного для кожного жителя Жашкова та гостей цілодобово та абсолютно безкоштовно.

Запрошуємо жителів, організації та підприємців міста і району до участі – всіх для кого важливий цей результат.

Обладнання: За основу були взяті креслення спортивного майданчику для занять Воркаутом Дениса Мініна, який є президентом всеукраїнської громадської організації “STREET WORKOUT UA”. Різні за розмірами турніки та бруси, драбинки та рукоходи, інші спеціальні снаряди для силових та гімнастичних вправ.

Результат:

 1. Найбільший громадський вуличний майданчик, наповнений дійсно потрібними спортивними снарядами для загальних тренувань великої кількості людей одночасно.
 2. Відправна точка для розвитку та популяризації здорового способу життя загалом та напрямку вуличної гімнастики «Street Workout» в тому числі.
 3. Місце для проведення місцевих та районних фесивалів та змагань з вуличної гімнастики (Street Workout).
 4. Позитивний досвід об’єднання громадян та організацій для вирішення спільних завдань.

Звертаємось до жителів м.Жашків та району, до підприємців, до людей, яким небайдужий завтрішній день.

Цьому проекту потрібна ваша підтримка. Саме підтримка, а не допомога. Допомогу прибережемо для тих, хто дійсно перебуває в складних життєвих ситуаціях. А тут проект – загальна справа для всіх. Для себе робимо. Чиновники з депутатами приходять та йдуть, а нам тут жити, виховувати дітей. Молоді тут, в Жашкові вирішувати чим займатися.

Ти також можеш зробити свій вклад! Яким чином? Допомогти фінансово скільки тобі підкаже твоє серце чи взяти участь безпосередньо в будівництві!

Що ти від цього отримаєш?

З гордістю зможеш говорити всім оточуючим, що береш участь в будівництві цього потрясного майданчику.

Можливо, замість того, щоб тинятися по вулиці та пити пиво, на цьому майданчику будуть займатися твої діти чи близькі!

Варіанти підтримки

 1. Грошовий переказ на карту ПриватБанку номер 5211-5373-1710-9408 на ім’я Піддубняк Віталій Юрійович будь-яким зручним для вас способом: в касі банку, через термінал, за допомогою он-лайн платежів Приват24 чи іншим способом. Про переказ повідомити організаторів проекту.
 2. Беспосередньо в руки організаторам. Звяжіться по телефону: (097) 827-09-92 з організаторами для обговорення місця та часу зустрічі.
 3. Підтримка в ЗМІ. Допоможіть розміщенню матеріалу чи статті про цей проект на телебаченні чи в газетах.
 4. Поширення в соціальних мережах та інтернеті. Як один із варіантів – реєстрація у відповідних групах та запрошення до них своїх друзів.
  http://vk.com/public57590890
  http://odnoklassniki.ru/group/52043666948268
 5. Підтримка будівельними матеріалами. Якщо ваша діяльність пов’язана з будівельними матеріалами та маєте бажання підтримати, тоді для створення майданчику необхідні: металопрокат (основний матеріал – круглі труби різного діаметру), бетон (чи його складові: пісок, щебінь та цемент), електроди для зварювання, фарби, дерев’яні бруски та багато інших матеріалів.
 6. Підтримка фізичною працею. Основна підтримка з цього пункту буде необхідна беспосередньо під час встановлення майданчику. Та це буде після того, як буде зібрано необхідну суму та закуплено матеріали. Бажаючі можуть звязатись з організаторами, запропонувати підтримку та залишити свої координати.

Після створення майданчика, на стіну слави буде нанесено перелік людей та організацій, які допомогли цьому проекту стати успішним. Також імена людей та назви організацій, що допомагають, будуть публікуватись на сторінках групи на сайтах vk.com та odnoklassniki.ru (у разі їх згоди).

Ми збираємо кошти та матеріали і гарантуємо повні прозорі звіти про використання цих коштів. Кожен при бажанні зможе отримати ці звіти.

Будь-яка сума, навіть сама мізерна, наблизить нас до мети i зробить свою добру справу.

Громадський спортивний майданчик «Street Workout» Громадський спортивний майданчик «Street Workout» Громадський спортивний майданчик «Street Workout» Громадський спортивний майданчик «Street Workout»

Написати коментар