Жашківське ТОВ “Нові напої” – одне з найпотужніших підприємств харчової промисловості в Україні

– …Обладнання в нас в основному імпортне, сучасне. Тож, зрозуміло, потрібно, щоб і люди тут працювали грамотні, достойні, – каже директор з виробництва Жашківського ТОВ “Нові напої”, кандидат у депутати районної ради від “Сильної України” Віктор Погорілий. – У зв’язку з цим, і зарплату наші працівники отримують одну з найвищих на підприємствах району.

Віктор Григорович додає, що підприємство систематично підтримує коштами місто, в якому розташоване. Цьогоріч було надано допомогу на оздоровлення дітей усім жашківським школам, побудовано для міста дитячий майданчик. “Нові напої” постійно виділяють кошти для дітей-сиріт, інвалідів, фінансують ремонт доріг у місті, допомагають спортивним, музичним, художній школам і клубам. Розмір цієї допомоги обчислюється сотнями тисяч гривень.

Віктор ПогорілийВіктор Григорович іде кандидатом до районної ради, ще чотири працівники підприємства балотуються до міської ради.

– Річ у тім, що будь-які питання щодо розвитку підприємства пов’язані з отриманням дозволів. А в радах, буває, приймають за цими питаннями непродумані рішення, – пояснює свою участь у виборах директор “Нових напоїв”. – Тому ми зацікавлені мати представництво в органах місцевого самоврядування. Але навіть не це головне. Ми проводимо суттєву, систематичну благодійну роботу, тож маємо великий досвід і у сфері соціальної підтримки тих, хто її потребує. Думаю, цей досвід буде корисним для вдосконалення роботи рад. Крім того, наша участь у роботі місцевого самоврядування дозволить координувати соціальну діяльність підприємства з діяльністю місцевих органів влади.

ТОВ “Нові напої” – один з лідерів харчової промисловості України. У своєму сегменті займає 60% усього ринку нашої держави. Торік тільки акцизного збору підприємство заплатило в Державний бюджет більше 100 мільйонів гривень! Підприємство постійно розвивається. Розпочавши з 30 працівників, сьогодні воно забезпечує роботою більше 300 людей – жителів Жашкова та інших населених пунктів району. Цього року було введено в експлуатацію нові виробничі потужності, тож кількість робочих місць знову зросте. На підприємстві виробляється близько 40 видів продукції – енергетичні та слабоалкогольні напої, столова артезіанська вода. Основні бренди – слабоалкогольні напої “Shake”, “King’s Bridge”, “Creamel”, безалкогольні енергетики “Non-stop”, “REVO Energy”, вода “Природне джерело”. З весни заплановано налагодити випуск солодких газованих напоїв, а згодом – соковмісних напоїв, холодних чаїв, квасу.

Джерело: Прес-Центр

коментарі 2

Написати коментар