Узгоджено план співробітництва з Проект USAID АгроІнвест

Узгоджено план співробітництва з Проект USAID АгроІнвестГолова райдержадміністрації Сергій Дорошенко провів нараду з представниками Проекту USAIDАгроІнвест, які планують модернізувати оптовий ринок живої худоби «Чародій» згідно вимог європейських стандартів.

Як наголосив спеціаліст з організації виробників Владислав Карпенко, до кінця року буде підготовлено проектно-кошторисну документацію будівництва, а вже з наступного запроваджуватимуть самі механізми проекту.

Ймовірно, що площі та потужності об’єкта збільшаться, підвищиться рівень сервісного обслуговування.
В ході наради присутніми було зазначено, що саме наш регіон є лідером у створені ринкової інфраструктури реалізації сільськогосподарської продукції. Йшла мова про потужності, утримання та підготовку худоби до реалізації на ринку, створення ветеринарної служби, лабораторії якості.

Передбачається також, що на ринку реалізовуватиметься і органічна продукція, що не містить генетично модифікованих організмів, хімічно-синтезованих консервантів тощо, а отримуватимуть її в результаті сертифікованого органічного виробництва.

Підсумовуючи завдання, Сергій Васильович відмітив, що Жашківщина володіє значним аграрним потенціалом, тож створення на теренах регіону оптового ринку живої худоби за європейськими стандартами є важливим елементом регіонального розвитку. Такий ринок буде вигідним як для виробників, так і для споживачів не лише центрального, а й південного регіону України.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар