В Україні відкрито новий кінно-спортивний комплекс


По два манежі і конкурсні поля, конюшні і ВІП-ложа на 300 місць – в Черкаській області відкрито кінно-спортивний комплекс, що не має аналогів ані в Україні, ані в країнах СНД.

Фахівці кажуть – державі варто було б виділяти принаймні 2 мільйони гривень на рік – тоді ідею спортивного інтернату верхової їзди можна втілити у життя.

Разом з тим, верхова їзда – задоволення не з дешевих. Платити доведеться від 10 до 30 доларів за урок.

“Конюх за ними прибирає, щоб в нього було чисто та гарно, як дома. Йому потрібна вода, сіно, овес. Люблять яблука, моркву, всяку смакоту, цукерки є спеціальні для коней. Їх роблять з моркви, з додаванням яблук, навіть банановий смак є, хто які любить”, – каже власниця коней Олена.

Новий кінно-спортивний комплекс відкрили на базі Жашківського кінного заводу, що спеціалізується на розведенні, вирощуванні та тренуванні коней Західноєвропейських порід.

”Жеребець Жашківського кінного заводу – Корнет Оболенські – не лише просто відомий жеребець як спортивний кінь , але і добре підходить для розведення, адже має величезний потенціал для нового потомства. А відкриття комплексу з такою інфраструктурою дозволить не лише вирощувати і розводити коней, а й робити з них професійних натренований коней”, – каже представник Вестфальського кінного союзу Бен Ріхтер.

Відкриття комплексу присвятили проведенню фіналу Чемпіонату України з конкуру. Переможця довелося визначати на перестрибках, адже на титул чемпіона претендувало одразу три вершники. Найвправнішим виявився господар турніру – жашківчанин Руслан Нормуратов на коні Артіфакс.

У майбутньому на новому кінно-спортивному комплексі відбуватимуться змагання європейського і світового рівня. Вже на 2011 рік керівництво комплексу подало заявку на проведення етапу Кубка світу.

24tv.com.ua

Написати коментар